Rusztowania ramowe

Oferujemy najwyższej jakości rusztowania na sprzedaż oraz pod wynajem, w pełni przystosowane do obowiązujących norm.

Rusztowanie ramowe Delta

Rusztowania ramowe, które oferujemy naszym klientom, są niezawodne, łatwe w montażu, a przede wszystkim – bezpieczne. Nasze konstrukcje nie stwarzają zagrożenia ani pracownikom budowy, ani osobom, znajdującym się w ich pobliżu.

 

Najwyższej klasy materiały wykorzystane do ich produkcji sprawiają, że nasze rusztowania ramowe są niezastąpionym elementem wszelkich prac remontowo-modernizacyjnych.

Nasze rusztowania powstają z dbałością o każdy detal. Dbamy o to, aby konstrukcje, które tworzymy, reprezentowały światowy poziom i – udało się nam. Rusztowania Delta zostały docenione przez zagranicznych inwestorów, którzy cenią sobie najwyższą jakość materiałów.

dlaczego-warto-wybrac-rusztowania-aluminiowe
Rusztowania ramowe

Kompletna propozycja

Jako czołowy producent rusztowań w Polsce oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem elementów konstrukcyjnych, jakimi są rusztowania ramowe.

SPRZEDAŻ RUSZTOWAŃ

Sprzedajemy rusztowania ramowe wykonane z najwyższej klasy komponentów oraz posiadające o certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Zobacz więcej

Sprzedaż rusztowań

W Delta sprzedajemy rusztowania ramowe, wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości oraz z zastosowaniem najnowszych technologii.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

WYNAJEM RUSZTOWAŃ

Oprócz sprzedaży naszym klientom oferujemy również wynajem rusztowań ramowych na terenie całej Polski.

Zobacz więcej

Wynajem rusztowań

Wynajem rusztowań ramowych zmniejsza koszty związane z całą inwestycją inwestycją. Delta dostarczy systemy oraz zajmie się montażem i demontażem konstrukcji.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

Kontakt

Poszukujesz idealnego rusztowania dla siebie?

Najważniejszym elementem przy produkcji rusztowań przez naszą firmę jest spełnianie wszystkich wymogów ważnych dla każdego klienta – poczynając od łatwego montażu, poprzez proste składowanie i transport rusztowań.

Rusztowania ramowe

Nasza firma zapewnia transport poszczególnych elementów rusztowań ramowych do klienta, przygotowanie ich w miejscu remontu lub budowy oraz szybki montaż wraz z demontażem.

 

Posiadamy wszelkie atesty i certyfikaty potwierdzające zgodność wykonania z obowiązującymi normami.

jak-prawidłowo-rozstawic-rusztowanie

Ustawienie konstrukcji, jaką jest rusztowanie ramowe, na odpowiednim podłożu zapewnia bezpieczeństwo stabilizację podczas prac remontowo-modernizacyjnych.

Stabilność systemu zapewniają odpowiednie podkłady. Rusztowanie ramowe montowane jest również w odpowiedniej odległości od nierówności terenów oraz uskoków.

Ustabilizowanie konstrukcji jest niezwykle ważne. Rusztowanie ramowe jest balansowane za pomocą stężenia, czyli części, które umożliwiają utrzymanie równowagi systemu w obydwu płaszczyznach.

Elementy stabilizujące rusztowanie ramowe podlegają ścisłym normom. Nasze konstrukcje posiadają wymagane certyfikaty i poświadczenia, gwarantujące ich wysoką jakość.

Nasze rusztowania dzięki swojej solidnej konstrukcji umożliwiają swobodne i bezpieczne poruszanie się po nich.

Najwyższej jakości materiały, jakie są wykorzystywane przy produkcji rusztowań ramowych Delta, sprawiają, że nasze produkty są chętnie wykorzystywane zarówno przez firmy funkcjonujące w Polsce, jak i te znajdujące się poza granicami naszego kraju.

Nasza oferta umożliwia zarówno zakup, jak i wynajem rusztowań ramowych. Wszystkie nasze projekty przygotowywane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zarówno koszt całej konstrukcji, jak i cena, jaką należy zapłacić za jej profesjonalny montaż, jest uwarunkowana wielkością inwestycji. W Delta przygotowujemy dokładny projekt rusztowania z uwzględnieniem zapotrzebowania klienta.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczne rusztowania i szalunki dla Twoich pracowników. Indywidualne rozwiązania i projekty wg. najwyższych standardów. Realizacje Delta w zakresie elewacji, konstrukcji nietypowych, przemyśle i reklamie!

Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas