Rusztowania fasadowe

Oferujemy najwyższej jakości rusztowania na sprzedaż oraz pod wynajem, w pełni przystosowane do norm i obowiązujących przepisów.

Rusztowania fasadowe Delta

Rsztowania fasadowe to element wykorzystywany przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych (malarskich, tynkarskich i innych). Konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i stabilność w pracy na wysokości.

Oferujemy składniki w różnych konfiguracjach i rozmiarach, posiadające wszelkie atesty i certyfikaty. Potwierdzają zgodność wykonania rusztowania fasadowego z obowiązującymi normami. W produkcie stawiamy też na jakość wykonania. Dlatego używamy wysokiej klasy materiałów, pochodzących z Polski. Są one odpowiednio zaimpregnowane i zabezpieczone.

 

Ramy, podesty, belki, poręcze; ale też wsporniki i łączniki stworzono z ocynkowanej ogniowo stali. Dzięki tym zabiegom z łatwością wytrzymują nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych i nie ulegają osłabieniu i korozji. To rozwiązanie jest obecnie najpopularniejsze na rynku. Dzięki konstrukcji w elastyczny sposób można wykorzystać skrajne pola. Jest to szczególnie pomocne podczas prac związanych z przebudową, gdzie rusztowania przez cały czas zmieniają swoje miejsce.

Dodatkowa oferta

Transport, montaż i demontaż konstrukcji

Nasz system jest przede wszystkim łatwy w montażu oraz wygodny w transporcie. Ze względu na niski stopień skomplikowania wszystkich elementów i sposób ich połączenia, z instalacją łatwo poradzi sobie każdy budowlaniec.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów produkujemy 4 systemy rusztowań fasadowych Delta: 70, 65, B70 i 73. Dodatkowo oferujemy transport, montaż i demontaż konstrukcji na placu budowy.

Rusztowania fasadowe

Kompletna propozycja

Posiadamy szeroki asortyment systemów konstrukcyjnych wykorzystywanych podczas prac remontowo-modernizacyjnych. Nasze rusztowania fasadowe cieszą się ogromną popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą.

SPRZEDAŻ RUSZTOWAŃ

Oferujemy sprzedaż systemów, w których skład wchodzą rusztowania fasadowe, doskonale sprawdzające się podczas prac budowlanych.

Zobacz więcej

Sprzedaż rusztowań

Sprzedajemy rusztowania fasadowe, które ułatwiają wykonywanie prac remontowo-modernizacyjnych oraz zapewniają bezpieczeństwo pracowników.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

WYNAJEM RUSZTOWAŃ

Nasi klienci mogą również wynająć rusztowania fasadowe, aby wykorzystać je w podczas realizacji inwestycji budowlanych.

Zobacz więcej

Wynajem rusztowań

W Delta mogą Państwo wynająć rusztowania fasadowe, ograniczając tym samym koszty całej inwestycji budowlanej.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

Kontakt

Poszukujesz idealnego rusztowania dla siebie?

Najważniejszym elementem przy produkcji rusztowań przez naszą firmę jest spełnianie wszystkich wymogów ważnych dla każdego klienta – poczynając od łatwego montażu, poprzez proste składowanie i transport rusztowań.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczne rusztowania i szalunki dla Twoich pracowników. Indywidualne rozwiązania i projekty wg. najwyższych standardów. Realizacje Delta w zakresie Elewacji, konstrukcji nietypowych, przemyśle i reklamie!

Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas