Nasza firma

Rusztowania i szalunki DELTA od ponad 25 lat są doceniane przez firmy zlokalizowane na całym świecie.

Rusztowania i szalunki DELTA od ponad 25 lat są doceniane przez firmy zlokalizowane na całym świecie

Od 1999 roku jesteśmy jednym z czołowych producentów rusztowań i szalunków w Polsce

Produkujemy pięć systemów rusztowań według projektów oraz modułowy system zabezpieczeń UNIMAX. Prowadzimy 2 zakłady produkcyjne posiadające bogaty park maszynowy przystosowany do produkcji elementów ze stali, drewna i aluminium oraz 5 oddziałów sprzedaży zlokalizowane na terenie naszego kraju i Belgii. Korzystając z produktów firmy Delta stawiasz na jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy Państwu kompleksową usługę: pomiar, wykonanie projektu, sprzedaż, leasing lub wynajem, transport, montaż, przegląd techniczny, demontaż naszego asortymentu.

Firma Delta prowadzi sprzedaż swoich wyrobów nie tylko na rynku polskim, ale także w wielu krajach za granicą. Mamy swoich przedstawicieli, dystrybutorów, którzy z powodzeniem sprzedają nasze sprzęty.

Do tej pory udało nam się wysłać nasze produkty do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Planujemy rozszerzyć sieć odbiorców na pozostałe kraje nie tylko w Europie. Na potrzeby zagranicznych rynków pozyskujemy niezbędne dokumentacje, aby móc tam zaistnieć. Zapraszamy do współpracy odbiorców zagranicznych.

Zobacz gdzie jest producent rusztowań i szalunków w Europie!

Czołowy producent rusztowań i szalunków w Polsce

Konstrukcje, które wzniosą projekt budowlany na wyższy poziom

Firma Delta jest czołowym producentem rusztowań w Polsce. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy szalunki, konstrukcje reklamowe, oraz systemy zabezpieczające. W procesie produkcji dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby odznaczały się najwyższą jakością. W jaki sposób zapewniamy najwyższy poziom naszych konstrukcji?

Przede wszystkim stawiamy na wysokogatunkowe materiały, które są kluczowym elementem dobrej jakościowo konstrukcji. W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie, które umożliwiają nam stworzenie najnowocześniejszych systemów, które są doceniane przez firmy zarówno polskie, jak i zagraniczne. Ostatnim krokiem do udanego projektu jest wykwalifikowana kadra pracownicza, której wiedza i umiejętności są systematycznie sprawdzane i na bieżąco aktualizowane.

Na bazie indywidualnych pomysłów lub projektów od klientów jesteśmy w stanie wyprodukować nowoczesne i skomplikowane konstrukcje stalowe, z użyciem nowoczesnej i zaawansowanej technologii. Dzięki temu spełniamy wszelkie wymagania naszych klientów.

Nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem zarówno firm pochodzących z polski, jak i tych mieszczących się poza granicami naszego kraju. Podjęliśmy współpracę z gigantami branży budowlanej, takimi jak: Budimex, Skanska, Eiffage, RD bud, MITECH czy Unibep. To właśnie nasze rusztowania, szalunki i inne systemy były częścią projektów realizowanych przez te firmy.

Dokładamy wszelkich starań, aby pierwsza współpraca z firmami nie była ostatnią. Z tego względu nasze systemy przechodzą ogrom testów i kontroli, dzięki którym mamy pewność, że rusztowania, szalunki czy inne produkowane systemy będą stanowiły bezpieczną i stabilną konstrukcję.

Od momentu powstania firmy w 1999 roku wiele firm obdarzyło nas swoim zaufaniem

 • „Polecam firmę Delta jako wzorowego producenta rusztowań oraz doskonałego partnera do współpracy. Firma wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta, terminowością dostaw, a sprzęt, który zakupiłem, jest wysokiej jakości. Firma prezentuje wysoki poziom wiedzy z zakresu produkcji i ustawiania rusztowań, rzetelnego wykonania powierzonych zadań oraz zrozumienia i elastyczności w dostosowaniu do potrzeb klienta.”

  Karol Brzozowski

  właściciel Karol Brzozowski Budownictwo

 • „Meritum nieruchomości rekomenduje firmę Delta Marcin Sadlak jako niezawodnego producenta rusztowań elewacyjnych. W dotychczasowej współpracy firma Delta wykazała się dbałością o każdy szczegół w podejściu do realizacji zamówień. Fachowe doradztwo, elastyczność oraz doświadczenie pracowników zapewnia podstawy do dalszej współpracy. Polecam firmę Delta jako rzetelnego partnera.”

  Maciej Karpiński

  Meritum Nieruchomości

Partnerzy

 • delta-partnerzy-skanska
 • delta-partnerzy-unibep
 • delta-partnerzy-rdbud
 • delta-partnerzy-amitech
 • delta-partnerzy-budimex
Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas