Szalunki do wykopów

System szalunków do wykopów ma za zadanie jak najlepszą ochronę prac budowlanych o zróżnicowanej głębokości.

szalunki-do-wykopów-hero-mobile

Szalunki do wykopów

Zabezpieczenie wykopów jest najważniejszym elementem podczas wykonywania otworów w ziemi, zwłaszcza w miejscach, gdzie podłoże grozi oberwaniem lub osunięciem. System szalunków wykopowych ma za zadanie maksymalną ochronę prac wykopowych o zróżnicowanej głębokości. Jednocześnie powinien też zapewniać bezpieczeństwo osób, które zajmują się działaniami pod powierzchnią gruntu.

Czym wyróżnia się produkowany przez nas system? Z powodzeniem można stosować go w różnych miejscach – również w warunkach zabudowy miejskiej. Najważniejszą cechą jest bowiem modułowość – wszystkie elementy można dowolnie i swobodnie łączyć, uzupełniać i co najważniejsze – transportować. To duże udogodnienie dla naszych klientów. Poszczególne segmenty szalunków znajdą zastosowanie na każdym rodzaju gruntu. Montaż można przeprowadzić z wykorzystaniem koparki lub innej maszyny.

szalunki-do-wykopów
szalunki-do-wykopów
W naszej ofercie

Wynajem szalunków do wykopów

W Delta rozwiązania dopasowujemy do oczekiwań, wymogów i portfela klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe produkty, które spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa; a jednocześnie są przystępne cenowo.

 

Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowana kadra, która zapewnia wynajem oraz sprzedaż szalunków do wykopów; a także profesjonalną poradę. Dlaczego warto postawić na szalunki do wykopów?

Wynajem lub sprzedaż szalunków to w tym wypadku rozwiązanie skuteczne i ekonomiczne. To idealny wybór dla robót wodno-kanalizacyjnych, gdzie zachodzi potrzeba użycia poręcznego i niezawodnego sprzętu do zabezpieczenia ścian wykopu.

Szalunki-delta-mobile
Kontakt

Poszukujesz szalunków do wykopów dla siebie?

Szalunki do wykopów do doskonałe rozwiązanie, umożliwiające zabezpieczenie placu budowlanego przed osuwaniem się ziemi.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Relacje z naszymi klientami opierają się na wieloletniej współpracy. Przedstawiamy jej owoce w postaci wybranych realizacji.

Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas