Rusztowania aluminiowe

Oferujemy najwyższej jakości rusztowania aluminiowe na sprzedaż oraz pod wynajem, zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

RUSZTOWANIA_MOBILE

Rusztowania Aluminiowe Delta

Rusztowania aluminiowe, obok drewnianych i stalowych, są coraz bardziej popularne na rynku materiałów budowlanych. Kluczowy jest tu rodzaj tworzywa, z jakiego konstrukcja jest wykonana – aluminium jest materiałem stabilnym i wytrzymałym, a przy tym niepalnym i nietoksycznym.

Duża zaleta to także odporność na korozję – dzięki temu nie musimy martwić się o zmiany pogodowe podczas trwania budowy czy remontu na zewnątrz. Co więcej – elementy aluminiowego rusztowania z łatwością można przewieźć, zmontować i zdemontować, ponieważ jest to materiał dość lekki. Składanie konstrukcji jest naprawdę bardzo proste – nie potrzeba tutaj żadnych wyspecjalizowanych narzędzi.

 

Wspomniane na początku bezpieczeństwo, to zdecydowanie najważniejsza cecha rusztowań tego rodzaju. Ramy pionowe, pomosty robocze, antypoślizgowe materiały, wzmocnione systemy zaciskowe czy barierki – to elementy, dzięki którym praca na wysokościach staje się w tym przypadku dużo mniej ryzykowna.

W naszej ofercie znajduje się zarówno wynajem, jak też zakup rusztowań aluminiowych. Na życzenie klienta transportujemy produkt na miejsce, montujemy go na placu budowy oraz demontujemy konstrukcję po skończonej pracy.

Rusztowania aluminiowe

Kompletna propozycja

Rusztowania aluminiowe stanowią niezwykle lekkie konstrukcje, odznaczające się dużą wytrzymałością. Zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa, niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji.

SPRZEDAŻ RUSZTOWAŃ

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości rusztowania aluminiowe na sprzedaż, które spełniają oczekiwania zarówno polskich firm, jak i tych, znajdujących się za granicą

Zobacz więcej

Sprzedaż rusztowań

Rusztowania aluminiowe Delta to niezastąpiony element każdej budowy. Oferujemy sprzedaż tych konstrukcji w atrakcyjnej cenie.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

WYNAJEM RUSZTOWAŃ

Rusztowania aluminiowe na wynajem są doskonałym sposobem na ograniczenie kosztów związanych z inwestycją budowlaną

Zobacz więcej

Wynajem rusztowań

W naszej ofercie znajdują się rusztowania aluminiowe na wynajem, które dzięki swojej wyjątkowej wytrzymałości stanowią stabilną konstrukcję, wykorzystywaną podczas budowy.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

Kontakt

Poszukujesz idealnego rusztowania aluminiowego dla siebie?

Nasze rusztowania aluminiowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz posiadają stosowne certyfikaty, potwierdzające ich jakość. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie odpowiednich warunków na placu budowy.

Sposoby na sprawne przeprowadzanie prac remontowo-modernizacyjnych zmieniały się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Wpływ na to miało nie tylko stosowanie innych, bardziej nowoczesnych technologii, ale również zastosowanie wydajniejszych materiałów. Niegdyś rusztowania były wykonywane z drewna. Materiał ten w porównaniu z obecnie wykorzystywanymi tworzywami był stosunkowo ciężki, co było utrudnieniem podczas montażu rusztowań.

Drewniane czy też stalowe rusztowania są wciąż wykorzystywane jako zabezpieczenia na placu budowy, jednak ustępują miejsca rusztowaniom aluminiowym, które są nowoczesną alternatywą dla konstrukcji wykorzystywanych kilka dekad temu. Posiadają wiele zalet, które sprawiają, że wykorzystanie ich jest nie tylko efektywne, ale również zwiększa komfort podczas pracy na wysokościach.

Rusztowania aluminiowe mają niską masę własną, dzięki czemu można je transportować bez większego wysiłku. Charakteryzuje je wysoka mobilność, a co za tym idzie, istnieje możliwość dowolnej zmiany ich konfiguracji. W przypadku, gdy zachodzi konieczność przeprowadzenia prac remontowo-modernizacyjnych wewnątrz budynku, rusztowania aluminiowe będą najlepszym rozwiązaniem. Dodatkową zaletą jest to, że materiał, z którego są wykonane, jest odporny na korozję.

Rusztowania aluminiowe cieszą się ogromną popularnością wśród ekip budowlanych. Z pewnością przemawia za nimi fakt, że tworzą one niezwykle lekkie, mobilne konstrukcje, a dodatkowo, są odporne na uszkodzenia spowodowane przez rdzę. Na rynku istnieje kilka rodzajów rusztowań, a najpopularniejszymi z nich są rusztowania elewacyjne i jezdne. Każdy z tych rodzajów charakteryzuje się odrębnym zestawem cech, które wpływają na ich zastosowanie.

Rusztowania elewacyjne tworzą niezwykle lekką konstrukcję wykonaną z aluminium. Zarówno ich montaż, jak i demontaż nie sprawia większego problemu. Rusztowania elewacyjne mogą być z powodzeniem transportowane, a ich układ może być konfigurowany bez większego wysiłku. Ponadto, charakterystyczną cechą tych konstrukcji jest zamknięty profil, co dodatkowo wpływa na ich stabilność.

Innym, często wykorzystywanym rodzajem konstrukcji są rusztowania jezdne. Do ich wykonania używa się niezwykle lekkiego aluminium. Tak jak wskazuje ich nazwa, rusztowania te posiadają specjalne rolki, dzięki którym możliwie jest ich swobodne przemieszczanie po płaszczyźnie, bez ich wcześniejszego demontażu. Aby uniknąć nieplanowanego przesunięcia, rusztowania jezdne posiadają hamulec, uniemożliwiający wykonywanie manewrów.

Tak jak w przypadku wielu produktów, tak i w tej sytuacji, cena rusztowania aluminiowego zależy od wielu czynników. Wycena całej konstrukcji jest uzależniona między innymi od wielkości inwestycji, a jej rozmiary liczone są w metrach kwadratowych. Inną składową ostatecznego kosztu nabycia rusztowania aluminiowego jest jakość materiałów oraz nowoczesność technologii, jaka została wykorzystana do jego produkcji. W Delta stawiamy nacisk na to, aby nasze rusztowania były wykonywane z najwyższej klasy materiałów, a mimo to, ceny oferowanych przez nas konstrukcji są niezwykle korzystne.

Cena rusztowań aluminiowych jest zwykle nieco wyższa od tych wykonanych ze stali. Nie jest to jednak regułą, gdyż ostateczny koszt może być uwarunkowany, między innymi, gabarytami oraz rodzajem konstrukcji. Im bardziej jest ona złożona, tym wyższa może okazać się jej cena, jednak warto pamiętać, że rezygnacja z niektórych elementów może bezpośrednio wpłynąć na jakość zabezpieczenia, jakie będzie zapewniać rusztowanie. Wybierając tę konstrukcję warto kierować się, przede wszystkim, jej przeznaczeniem oraz bezpieczeństwem.

Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas