System UNIMAX

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą niezawodnych systemów zabezpieczających UNIMAX od Delta.

System zabezpieczeń UNIMAX

W związku z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 6 lutego 2003 r, osoby znajdujące się na stanowiskach pracy i równocześnie przebywające na wysokości przynajmniej 1m od podłoża, powinny być zabezpieczone przed upadkiem z wysokości za pomocą balustrad ochronnych.

W odpowiedzi na te wymagania stworzyliśmy system zabezpieczeń UNIMAX przeznaczony do tymczasowych zabezpieczeń pracy na krawędziach budowli, do wygradzania wykopów oraz robót ziemnych, do zabezpieczenia otworów szybów windowych i wielu innych miejsc, gdzie zagrożone może być życie ludzi pracujących na krawędzi.

szalunki-stropowe
Wysoka ergonomia systemu

Zabezpieczenia UNIMAX

System został zaprojektowany w prosty sposób. Wystarczy krótkie wprowadzenie produktowe aby osoba mogła postawić takie tymczasowe zabezpieczenie krawędzi. Wszystkie elementy zastosowane przy produkcji – zarówno stalowe, drewniane jak i plastikowe – odpowiadają wszelkim normom stosowanym na terenie Polski i Unii Europejskiej.

System zabezpieczeń pracy na krawędzi UNIMAX został przebadany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie oraz uzyskał aprobatę, w postaci odpowiedniego dokumentu, do użytkowania na budowanych obiektach. Poniżej dokument potwierdzający uzyskaną aprobatę.

Charakterystyka systemu UNIMAX

  • przemyślane i sprawdzone rozwiązania gwarantują niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa,
  • prosty, modułowy montaż elementów, który nie wymaga wysoko wykwalifikowanego personelu,
  • trwała powłoka antykorozyjna elementów stalowych zapewnia wieloletnią trwałość systemu w trudnych warunkach eksploatacji,
  • różnorodność elementów pozwalająca na dużą elastyczność montażu (krawędzie proste, skośne, szyby windowe, klatki schodowe, otwory ścienne),
  • wszystkie elementy zastosowane przy produkcji odpowiadają wszelkim normom stosowanym na terenie Polski i Unii Europejskiej m.in został przebadany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego pod kątem zgodności z normą PN-EN 13374
  • dzięki lekkiej i prostej konstrukcji oraz specjalnym koszom transportowym może być sprawnie przeniesiony w inne miejsce.
Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas