Szalunki ścienne

Oferujemy najwyższej jakości szalunki ścienne, w pełni przystosowane do obowiązujących norm budowlanych.

szalunki-ścienne-hero-mobile

Szalunki ścienne Delta

Szalunek ścienny to narzędzie wykorzystywane przy wykonywaniu betonowych prac budowlanych. Używany jest do deskowania ścian w pomieszczeniach wznoszonych budynków. Wspiera konstrukcję i dzięki swojej funkcjonalności pozwala osiągnąć wysoką precyzję i staranność, zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym. 

Oferujemy profesjonalny, bezpieczny i posiadający wszelkie atesty produkt, w optymalnej cenie. Korzystając z naszych materiałów klienci mogą być spokojni o swoje bezpieczeństwo i satysfakcję z korzystania. Aby zaspokoić oczekiwania, świadczymy zarówno usługi sprzedaży, jak i wynajmu szalunków, wraz z montażem.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi przedstawiciele chętnie pomogą znaleźć klientom najlepsze rozwiązanie dla ich projektu.

Nasze szalunki ścienne

Dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać nasze szalunki ścienne? Zaletą systemu, który oferujemy, jest połączenie wysokiej wytrzymałości i stabilności z lekkością. Można zmontować go ręcznie, nie jest konieczne użycie dźwigu – wystarczą do tego dwie osoby. 

Dzięki szalunkom uzyskujemy gładką i nie wymagającą tynkowania powierzchnię. W konstrukcji stalowej umieszczone są otwory, które wygodnie i szybko pozwalają łączyć ze sobą różne elementy, systemy i elementy dodatkowe.

 

Uniwersalne zamki łączą ze sobą płyty, naroża i słupy, a zintegrowane uchwyty umożliwiają łatwe przenoszenie elementów oraz mocny i wygodny chwyt. Części szalunków ściennych, które produkujemy, wykonane są z ocynkowanej stali, co zapewnia dużą wytrzymałość i wysoką jakość. Zostały wyposażone w wiele nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań.

Szalunki-delta-mobile
Kontakt

Poszukujesz systemów szalunkowych dla siebie?

Szalunki ścienne Delta zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje 

Solidne szalunki umożliwiają stworzenie niepowtarzalnych z zachowaniem najwyższych standardów pracy. Przedstawiamy realizacje Delta z wykorzystaniem szalunków.

Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas