Rusztowania elewacyjne

Oferujemy najwyższej jakości rusztowania na sprzedaż oraz pod wynajem, w pełni przystosowane do obowiązujących norm.

Rusztowania elewacyjne Delta

Oferując produkty swoim klientom stawiamy na niezawodność, łatwość konstrukcji, a przede wszystkim na bezpieczeństwo – zarówno pracowników jak i osób znajdujących się w bezpośrednim pobliżu budowy.

Dlatego nasze rusztowania elewacyjne wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Staramy się dbać o jakość najmniejszych detali na każdym etapie produkcji. Efektem jest nieskomplikowana konstrukcja i możliwie najwyższe standardy bezpieczeństwa w jednym.

 

Dzięki temu przyczyniamy się do zwiększenia zasobów portfeli naszych klientów. Dobrze przemyślana konstrukcja podstawowa jest przecież gwarantem ekonomicznego wykorzystania czasu pracy i zmniejszenia jej kosztów.

Rusztowania elewacyjne najwyższej jakości

Rusztowania elewacyjne firmy Delta wyróżnia niezwykła wytrzymałość przy jednoczesnej lekkości. Ramy, podesty i wszystkie elementy wykonujemy z najwyższej jakości materiałów.

Są one odpowiednio zaimpregnowane, tak by można było je wykorzystać wielokrotnie i w każdych warunkach atmosferycznych. System dopasowuje się idealnie do każdej konstrukcji – dzięki całej gamie potrzebnych elementów, może być z powodzeniem wykorzystywany na terenach o zróżnicowanym poziomie gruntu.

 

System rusztowań elewacyjnych jest bezpieczny (do dyspozycji mamy szczelne pomosty, krawężniki, poręcze ochronne), a zarazem zapewnia swobodny dostęp do każdej kondygnacji.

Zarówno właściciele niewielkich przedsiębiorstw, jak i duże firmy budowlane odczują zalety wykorzystania oferowanych przez nas rusztowań. Podczas tworzenia naszych projektów przykładamy ogromną wagę do tego, aby spełniały one wszelkie normy bezpieczeństwa. Stosujemy najnowszą technologię opierającą się na wysokiej klasy materiałach, co procentuje niezwykle wytrzymałymi i odpornymi na intensywną eksploatację rusztowaniami, które sprawdzą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

 

Konstrukcja, jaką tworzą rusztowania elewacyjne, powinna być stabilna. W tym celu należy zadbać o to, aby podłoże, na którym jest ona ustawiona, spełniało określone kryteria. Grunt, na którym usytuowane jest rusztowanie elewacyjne, powinien być w odpowiedni sposób ustabilizowany. Bardzo ważne jest również zapewnienie odpowiedniego ujścia wód, które mogą gromadzić się podczas opadów. Czy powinno się ustawiać rusztowania na gruncie?

Do uzyskania zadowalającej stabilizacji, która będzie zapewniała bezpieczeństwo podczas prac remontowo-modernizacyjnych, w trakcie procesu montażu rusztowania elewacyjnego należy zastosować wysokiej jakości podkłady, które dodatkowo stabilizują całą konstrukcję. Do drewnianych podstaw za pomocą śrub mocuje się specjalne stopki, które są pierwszym z metalowych elementów rusztowania. W trakcie montażu niezwykle ważne jest, aby zachować bezpieczną odległość od nierówności terenu lub uskoków.

W celu dokładnego określenia istoty wykorzystania tych elementów podczas montażu rusztowania elewacyjnego należy sprecyzować, czym są stężenia. Są to części, które pozwalają na ustabilizowanie rusztowania w obydwu płaszczyznach. Tworząc kształt przypominający zygzak, stężenia wzmacniają konstrukcję, dzięki czemu możliwe jest swobodne poruszanie się po niej wielu osób.

Jako jedne z kluczowych elementów konstrukcyjnych, składających się na rusztowanie, stężenia podlegają ścisłym normom. Są wykorzystywane przez Delta podczas montażu rusztowań i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz atesty, które potwierdzają najwyższą jakość tych materiałów. Nasi wykwalifikowani pracownicy stosują się do wszelkich wytycznych dotyczących instalacji stężeń w rusztowaniach elewacyjnych.

Zapewnienie bezpieczeństwa osobom wykonującym prace na wysokościach jest podstawą poprawnie funkcjonującej budowy. Stabilność rusztowań elewacyjnych jest bardzo ważna i można uzyskać ją na kilka sposobów. Jednym z nich jest umiejscowienie go przy ścianie budynku. W przypadku, gdy nie ma możliwości oparcia rusztowania o elewacje, odpowiednią stabilizację uzyskuje się poprzez wytworzenie odpowiedniego balastu lub zastosowanie specjalnych odciągów.

Rusztowania przyścienne są o wiele częściej wykorzystywanym rodzajem konstrukcji. Czynność polegająca na przymocowaniu go do ściany budynku określamy mianem kotwienia. Dzięki niej możliwie jest uzyskanie stabilnej budowli. Za pomocą łączników kotwiących mocuje się poszczególne kondygnacje rusztowania, co umożliwia w przyszłości sprawne i bezpieczne poruszanie się po nich.

Dodatkowa oferta

Montaż rusztowań elewacyjnych

Rusztowania stanowią istotne zabezpieczenie pracowników na każdym placu budowy. Osoby wykonujące prace na wysokościach nie tylko powinny mieć odpowiednie umiejętności ułatwiające wykonywanie renowacji, ale również zobowiązane są do posiadania specjalnych uprawnień. To samo tyczy się osób, które zajmują się montażem oraz demontażem rusztowań.

Instalacja rusztowań elewacyjnych wymaga od specjalistów posiadania odpowiednich uprawnień. Korzystając z usług naszej firmy, mają Państwo pewność, że montaż przebiegnie zgodnie z wszelkimi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Nasi pracownicy przechodzą wielogodzinne szkolenia zakończone egzaminem pozwalającym na uzyskanie odpowiedniego świadectwa.

Ile kosztuje ustawienie rusztowania elewacyjnego?

Wysoka jakość oferowanych przez nas rusztowań sprawia, że możliwe jest ich wielokrotne wykorzystywanie. Z tego względu zmniejszają się koszty ponoszone w związku z częstą wymianą rusztowań, a co za tym idzie, zwiększa się opłacalność poczynionej przez Państwa inwestycji.

 

Podczas produkcji rusztowań uwzględniamy stopień ich eksploatacji podczas ich regularnego użytkowania. Z tego względu cena naszych produktów idealnie odzwierciedla ich jakość i użyteczność.

Podczas wybierania odpowiedniego producenta warto, aby nie kierowali się Państwo tylko i wyłącznie ceną inwestycji. Podczas produkowania rusztowań w Delta wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy materiały, które sprawiają, że nasze produkty mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez wiele lat. Nasze zaangażowanie w produkowanie rusztowań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zaowocowały stworzeniem wyjątkowych systemów dostosowanych do różnych potrzeb.

 

Cena rusztowania nie tylko zależy od komponentów, z których się ono składa. Podczas szacowania kosztu skompletowania pełnego systemu bierzemy pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich jest wielkość inwestycji breitling repliki zegarków – im większy plac budowy, tym większa liczba rusztowań będzie zalecana do zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa podczas wykonywania niebezpiecznych prac na wysokości.

 

Podczas tworzenia kosztorysu bierzemy również pod uwagę wymiary budynku poddawanego renowacji, do którego dostosowujemy odpowiedni system rusztowań wybrany przez klienta. Na całościowy koszt usługi wpływ ma również montaż oraz demontaż całej instalacji. Większe konstrukcje wymagają większego nakładu pracy, a co za tym idzie, nieznacznie rośnie koszt wykonania całej usługi.

Rusztowania elewacyjne

Kompletna propozycja

Rusztowania elewacyjne od Delta stanowią nieodzowny element każdej budowy. Nasze konstrukcje zapewniają bezpieczeństwo pracowników podczas wykonywania prac modernizacyjnych i remontowych.

SPRZEDAŻ RUSZTOWAŃ

Oferujemy sprzedaż rusztowań elewacyjnych, które mogą być wielokrotnie wykorzystywane podczas projektów budowlanych

Zobacz więcej

Sprzedaż rusztowań

Oferujemy sprzedaż rusztowań elewacyjnych, dzięki którym komfort wykonywania Państwa inwestycji wzniesie się na kolejny poziom.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

WYNAJEM RUSZTOWAŃ

Umożliwiamy wynajem rusztowań elewacyjnych, który pozwala ograniczyć koszty związane z budową inwestycji

Zobacz więcej

Wynajem rusztowań

Oferujemy wynajem rusztowań elewacyjnych, które umożliwiają osiągnięcie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa na placu budowy przy zmniejszonych kosztach.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

Kontakt

Poszukujesz idealnego rusztowania dla siebie?

Najważniejszym elementem przy produkcji rusztowań elewacyjnych przez naszą firmę jest spełnianie wszystkich oczekiwań naszych klientów. Nasze rusztowania elewacyjne są ergonomiczne i łatwe w montażu.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczne rusztowania i szalunki dla Twoich pracowników. Indywidualne rozwiązania i projekty wg. najwyższych standardów. Realizacje DeltaBud w zakresie Elewacji, konstrukcji nietypowych, przemyśle i reklamie!

Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas