Szalunki fundamentowe

W naszej ofercie znajduje się  możliwość zakupu konstrukcji, dostarczenie systemu na budowę oraz jego montaż i demontaż.

szalunki-fundamentowe-hero-mobile

Szalunki fundamentowe Delta

Szalunki fundamentowe są jednym z najważniejszych elementów konstrukcji budowy. Dlatego tak ważne jest, by były one wytrzymałe i stworzone z najwyższą starannością o najdrobniejsze detale. Nasze szalunki wyróżniają się na rynku przede wszystkim lekkością, co jest praktyczne zarówno w montażu jak i transporcie. Dźwigar jest wykonany w całości z certyfikowanego, impregnowanego drewna; spełniającego normy bezpieczeństwa. Wysoka jakość klejenia zapewnia długą trwałość, a zaokrąglenia końców dźwigara chronią przed uszkodzeniem i pęknięciami. Nasz produkt to również gwarancja stabilności wymiaru oraz formy.

Podpory wykonane są z ocynkowanej stali, tak samo jak głowice, stojaki i inne elementy. Powierzchnia jest odporna na korozję, dlatego nasze szalunki fundamentowe można stosować w każdych warunkach atmosferycznych bez obawy o ich uszkodzenie. Szeroki zakres podpór oraz dźwigarów umożliwia zastosowanie nawet na najbardziej skomplikowanej budowie.

 

Ekonomicznym rozwiązaniem w przypadku szalunków fundamentowych jest wynajem. W naszej ofercie znajduje się również możliwość zakupu tej konstrukcji, dojazd na miejsce budowy klienta oraz montaż z demontażem.

szalunki-fundamentowe
Ekonomiczne rozwiązanie

Wynajem szalunków fundamentowych

Wynajem szalunków jest ekonomicznym rozwiązaniem, umożliwiającym zmniejszenie kosztów ponoszonych podczas tworzenia inwestycji. W Delta oferujemy zakup oraz wynajem terminowy konstrukcji, a także jej montaż i demontaż u klienta.  

Szalunki przestawne – Skróć proces wykonania fundamentów

Szalunki przestawne są niezwykle praktycznym zastosowaniem, które znacząco skraca proces wykonania fundamentów oraz ułatwia wszelkie czynności osobom, zajmującym się pracami budowlanymi. W Delta dajemy możliwość wynajęcia szalunków przestawnych, które stanowią stabilną ramę dla fundamentu. Szalowanie budynku za pomocą tego systemu zdejmuje z właściciela placu budowy odpowiedzialność związaną z zagospodarowaniem drewna, które pozostało po rozbiórce tradycyjnego szalunku. 

Szalunki-delta-mobile
Kontakt

Poszukujesz szalunków fundamentowych?

Wylewka fundamentów jest jednym z najważniejszych etapów budowy. Dzięki nam otrzymasz gotowe szalunki fundamentowe Delta – to dziecinnie proste!

Ten element konstrukcyjny przyjmuje formę metalowej ramy zbudowanej z paneli. Całość otacza sklejka szalunkowa, która razem z panelami tworzy spójną całość gotową do szalowania. Z racji tego, że metal jest cięższy od drewna, do usytuowania szalunków przestawnych konieczne będzie wykorzystanie dźwigu, który odciąży pracowników budowlanych.

 

Mniejsze elementy mogą być rozlokowane ręcznie, dlatego też w przypadku mniejszych placów budowy wykorzystanie dźwigu może być sporadyczne. Zastosowanie szalunków przestawnych zapewnia uzyskanie gładkiej powierzchni – w przypadku desek może dojść do powstania odcisków na betonie, które mimo wszystko, nie stanowią zagrożenia dla trwałości całej konstrukcji.

Szalunki przestawne posiadają specjalne elementy ułatwiające ich przemieszczanie – są nimi uchwyty, dzięki którym pracownicy budowlani mogą je przenosić. Oprócz wcześniej wspomnianych elementów, do stworzenia szalunku przestawnego wykorzystuje się klamry, dzięki którym możliwe połączenie płyt. Narożniki wzmocnione są specjalnymi profilami metalowymi, które dodatkowo wzmacniają breitling réplicas relojes całą konstrukcję, nie tylko zapewniając bezpieczeństwo pracy, ale również dając gwarancję uzyskania satysfakcjonującego efektu końcowego.

Wybierając tego typu konstrukcję, warto zwrócić szczególną uwagę na to, czy materiały z jakich wykonany jest szalunek fundamentowy, są odporne na negatywny wpływ wilgoci. Jeżeli komponenty są podatne na zawilgocenie, może wystąpić ryzyko zdeformowania materiału podczas wykonywania prac budowlanych. Z tego względu bardzo ważne jest to, aby elementy szalunków fundamentowych były w odpowiedni sposób zabezpieczone. Części metalowe powinny być wykonane z materiałów odpornych na korozję. Ważne jest również, aby podczas procesu produkcji zostały zastosowane odpowiednie impregnaty zabezpieczające powierzchnię szalunków.

Nasze szalunki systemowe wykonane są z wysokiej jakości komponentów, co sprawia, że dzięki ich zastosowaniu unikną Państwo zbędnych komplikacji podczas procesu powstawania fundamentów. Wykorzystujemy najlepszej klasy sklejki, które są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed negatywnym wpływem warunków zewnętrznych. Łączymy je za pomocą zamków i ściągów, dzięki czemu tworzą one jednolitą i stabilną konstrukcję. Ponadto, stosujemy wysokiej jakości odporne na korozję ramy stalowe, które stanowią solidną ramę pod betonowy fundament. Tak powstałe szalunki systemowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane na każdym placu budowy.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Jakość wykonania szalunków Delta broni się sama. Przedstawiamy wybrane realizacje, które pokazują, że warto z nami współpracować.

Szalunki systemowe a fundamenty – dlaczego warto?

Wiele osób wciąż decyduje się na wykorzystywanie szalunków fundamentowych wykonanych z desek. 

Warto jednak pamiętać, że istnieją nowocześniejsze rozwiązania, których zastosowanie usprawnia prace budowlane związane z wykonaniem fundamentów, a co za tym idzie, przyśpiesza cały proces budowy to znaczy szalunek fundamentowy!

Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas