Schele cu cadru

Oferim spre vanzare si inchiriere schele de cea mai inalta calitate, complet adaptate standardelor aplicabile.

Rusztowanie ramowe Delta

Rusztowania ramowe, które oferujemy naszym klientom, są niezawodne, łatwe w montażu, a przede wszystkim – bezpieczne. Nasze konstrukcje nie stwarzają zagrożenia ani pracownikom budowy, ani osobom, znajdującym się w ich pobliżu.

 

Najwyższej klasy materiały wykorzystane do ich produkcji sprawiają, że nasze rusztowania ramowe są niezastąpionym elementem wszelkich prac remontowo-modernizacyjnych.

Nasze rusztowania powstają z dbałością o każdy detal. Dbamy o to, aby konstrukcje, które tworzymy, reprezentowały światowy poziom i – udało się nam. Rusztowania Delta zostały docenione przez zagranicznych inwestorów, którzy cenią sobie najwyższą jakość materiałów.

Rusztowania ramowe

Kompletna propozycja

Jako czołowy producent rusztowań w Polsce oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem elementów konstrukcyjnych, jakimi są rusztowania ramowe.

VANZARE SCHELE

Comercializam schele cu cadru realizate din componente de cea mai inalta calitate si cu certificate de calitate si siguranta.

Vezi mai mult

Sprzedaż rusztowań

W Delta sprzedajemy rusztowania ramowe, wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości oraz z zastosowaniem najnowszych technologii.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

INCHIRIERE ESCHELE

Pe lângă vânzările către clienții noștri, oferim și închiriere de schele cu cadru în toată Polonia.

Vezi mai mult

Wynajem rusztowań

Wynajem rusztowań ramowych zmniejsza koszty związane z całą inwestycją inwestycją. Delta dostarczy systemy oraz zajmie się montażem i demontażem konstrukcji.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

Kontakt

Poszukujesz idealnego rusztowania dla siebie?

Najważniejszym elementem przy produkcji rusztowań przez naszą firmę jest spełnianie wszystkich wymogów ważnych dla każdego klienta – poczynając od łatwego montażu, poprzez proste składowanie i transport rusztowań.

Rusztowania ramowe

Nasza firma zapewnia transport poszczególnych elementów rusztowań ramowych do klienta, przygotowanie ich w miejscu remontu lub budowy oraz szybki montaż wraz z demontażem.

 

Posiadamy wszelkie atesty i certyfikaty potwierdzające zgodność wykonania z obowiązującymi normami.

Ustawienie konstrukcji, jaką jest rusztowanie ramowe, na odpowiednim podłożu zapewnia bezpieczeństwo stabilizację podczas prac remontowo-modernizacyjnych.

Stabilność systemu zapewniają odpowiednie podkłady. Rusztowanie ramowe montowane jest również w odpowiedniej odległości od nierówności terenów oraz uskoków.

Ustabilizowanie konstrukcji jest niezwykle ważne. Rusztowanie ramowe jest balansowane za pomocą stężenia, czyli części, które umożliwiają utrzymanie równowagi systemu w obydwu płaszczyznach.

Elementy stabilizujące rusztowanie ramowe podlegają ścisłym normom. Nasze konstrukcje posiadają wymagane certyfikaty i poświadczenia, gwarantujące ich wysoką jakość.

Nasze rusztowania dzięki swojej solidnej konstrukcji umożliwiają swobodne i bezpieczne poruszanie się po nich.

Najwyższej jakości materiały, jakie są wykorzystywane przy produkcji rusztowań ramowych Delta, sprawiają, że nasze produkty są chętnie wykorzystywane zarówno przez firmy funkcjonujące w Polsce, jak i te znajdujące się poza granicami naszego kraju.

Nasza oferta umożliwia zarówno zakup, jak i wynajem rusztowań ramowych. Wszystkie nasze projekty przygotowywane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zarówno koszt całej konstrukcji, jak i cena, jaką należy zapłacić za jej profesjonalny montaż, jest uwarunkowana wielkością inwestycji. W Delta przygotowujemy dokładny projekt rusztowania z uwzględnieniem zapotrzebowania klienta.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczne rusztowania i szalunki dla Twoich pracowników. Indywidualne rozwiązania i projekty wg. najwyższych standardów. Realizacje Delta w zakresie elewacji, konstrukcji nietypowych, przemyśle i reklamie!

Contact

Grup Delta

A lua legatura A lua legatura A lua legatura

Suna-ne