Cofraj de perete

Oferim cofraje de perete de cea mai înaltă calitate, complet adaptate standardelor de construcție aplicabile.

Szalunki ścienne Delta

Szalunek ścienny to narzędzie wykorzystywane przy wykonywaniu betonowych prac budowlanych. Używany jest do deskowania ścian w pomieszczeniach wznoszonych budynków. Wspiera konstrukcję i dzięki swojej funkcjonalności pozwala osiągnąć wysoką precyzję i staranność, zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym. 

Oferujemy profesjonalny, bezpieczny i posiadający wszelkie atesty produkt, w optymalnej cenie. Korzystając z naszych materiałów klienci mogą być spokojni o swoje bezpieczeństwo i satysfakcję z korzystania. Aby zaspokoić oczekiwania, świadczymy zarówno usługi sprzedaży, jak i wynajmu szalunków, wraz z montażem.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi przedstawiciele chętnie pomogą znaleźć klientom najlepsze rozwiązanie dla ich projektu.

Nasze szalunki ścienne

Dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać nasze szalunki ścienne? Zaletą systemu, który oferujemy, jest połączenie wysokiej wytrzymałości i stabilności z lekkością. Można zmontować go ręcznie, nie jest konieczne użycie dźwigu – wystarczą do tego dwie osoby. 

Dzięki szalunkom uzyskujemy gładką i nie wymagającą tynkowania powierzchnię. W konstrukcji stalowej umieszczone są otwory, które wygodnie i szybko pozwalają łączyć ze sobą różne elementy, systemy i elementy dodatkowe.

 

Uniwersalne zamki łączą ze sobą płyty, naroża i słupy, a zintegrowane uchwyty umożliwiają łatwe przenoszenie elementów oraz mocny i wygodny chwyt. Części szalunków ściennych, które produkujemy, wykonane są z ocynkowanej stali, co zapewnia dużą wytrzymałość i wysoką jakość. Zostały wyposażone w wiele nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań.

Kontakt

Poszukujesz systemów szalunkowych dla siebie?

Szalunki ścienne Delta zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje 

Solidne szalunki umożliwiają stworzenie niepowtarzalnych z zachowaniem najwyższych standardów pracy. Przedstawiamy realizacje Delta z wykorzystaniem szalunków.

Contact

Grup Delta

A lua legatura A lua legatura A lua legatura

Suna-ne