Reklama Wielkoformatowa – Producent

Konstrukcja reklamowa – dlaczego to dobry wybór?

Reklama outdoorowa jest unikalną formą promocji. Jej zadaniem jest dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, która mogłaby być zainteresowana skorzystaniem z naszej oferty. Jej wyjątkowość zawdzięczamy umiejscowieniu – jak sama nazwa wskazuje, znajdują się na zewnątrz. Najpopularniejszą formą reklamy outdoorowej jest plakat wielkoformatowy, który potencjalny klient może zobaczyć podczas jazdy autobusem, autem bądź po prostu, idąc na spacer. 

Konstrukcje reklamowe charakteryzuje niezwykła stabilność. Stelaż jest odporny na silne podmuchy wiatru. Dopasowanie obciążenia, stosowanego do ustabilizowania konstrukcji reklamowej, do obszaru, na którym się ona znajduje, jest niezwykle ważne. 

W województwie dolnośląskim, małopolskim oraz podkarpackim występuje największa prędkość wiatru, która potrafi wynosić nawet 47 m/s! Tereny województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego również znane są z silnych porywów (30 m/s). Niemniej jednak w innych częściach Polski prędkość wiatru także jest imponująca i może sięgać nawet 20 m/s.

Konstrukcja reklamowa – wszystko co musisz wiedzieć!

Najbardziej pożądaną formą reklamy zewnętrznej jest plakat wielkoformatowy. Montujemy go na konstrukcji wolnostojącej. Ten rodzaj rusztowania zbudowany jest z wielu elementów, stworzonych z najwyższej jakości materiałów, które odpowiednio połączone utrzymują ciężar billboardu. Niezmiernie ważne są słupy obciążające stelaż, które znajdują się przy ziemi. Dzięki rozbudowanej podstawie uzyskujemy niezwykle stabilną konstrukcję, którą charakteryzuje bezpieczeństwo wykorzystania oraz stabilność.

Każda konstrukcja reklamowa dopasowana jest do indywidualnych wymogów klienta. Nie istnieje uniwersalny stelaż, każdy system ma swoje potrzeby, a sprawdzony producent rusztowań jest w stanie im sprostać. Wielkość układu jest zależna od długości pól systemowych.

Ważne jest, aby konstrukcje reklamowe były zamontowane w odpowiednim odstępie od linii wysokiego napięcia. Bezpieczna odległość wynosi minimum 3 m od instalacji o mocy 1 kV, 5 m od 15 kV, 10 m od 30 kV, 15 m od 110 kV oraz 30 m od instalacji o mocy większej niż 110 kV. Przestrzeganie tych wymogów jest niezbędne do zachowania bezpieczeństwa. Nie chcemy bowiem, aby nasza konstrukcja reklamowa zagrażał otoczeniu. 

Rusztowanie – charakterystyka stelażu

Nieodłącznym elementem wszelkich działań budowlanych są rusztowania. To konstrukcja umożliwiająca wykonywanie różnych działań na wysokości. Dzięki niej możemy przeprowadzać prace remontowo-modernizacyjne w bezpieczny i kontrolowany sposób, niwelując wszelkie potencjalne zagrożenia. 

Rusztowanie wolnostojące nie jest mocowane do ściany budynku za pomocą kotew, dlatego też w tym rodzaju konstrukcji niezwykle ważna jest stabilna podstawa. 

Stosunek wysokości takiego rusztowania do najmniejszej szerokości jego podstawy powinien wynosić 3:1.

Rusztowania można podzielić na kilka grup. Najpopularniejsze są rusztowania elewacyjne, inaczej ramowe. Możliwość stabilnego poruszania się po tej konstrukcji dają solidne pomosty. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wyposażone są w poręcze. Są one niezwykle łatwe w montażu i demontażu. 

Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się