DELTA – Jakość, na którą możesz liczyć

Jeżeli chodzi o wybór właściwego dostawcy rusztowań i deskowań, nie ma wątpliwości, że DELTA zasłużyła sobie na miejsce wśród najlepszych dostawców w branży. Od ponad 20 lat firmy z całego świata powierzają DELCIE swoje projekty. Tworzymy nowoczesne i złożone konstrukcje stalowe przy użyciu zaawansowanej technologii, która spełnia wszystkie wymagania Klientów. Dzięki współpracy z największymi firmami budowlanymi, takimi jak Budimex, Skanska, Eiffage, MITECH i Unibep, DELTA pozostaje niezawodnym dostawcą dla zadowolonych Klientów w całej Polsce i poza nią.

Co nas wyróżnia?

W DELCIE staramy się dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości, na czas i po konkurencyjnych cenach. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów używa tylko wysokiej jakości materiałów do produkcji naszych systemów rusztowań, więc możesz być pewien, że otrzymujesz produkt wykonany z trwałych materiałów, który będzie służył przez wiele lat. Dodatkowo jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wyjątkowej obsługi Klienta na każdym etapie procesu, więc możesz czuć się pewnie wiedząc, że Twój projekt jest w dobrych rękach.

Adaptacyjność jest kluczem!

Bez względu na to, nad jakim projektem pracujesz i jak bardzo złożone są Twoje potrzeby, nasz zespół ma doświadczenie i wiedzę niezbędną do dostarczenia rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb. Rozumiemy, że nie ma dwóch takich samych zadań i dlatego nasza umiejętność szybkiego dostosowania się do zmieniających się okoliczności jest kluczowa. Bez względu na to, czy chodzi o stworzenie systemu na zamówienie, czy o wprowadzenie kilku modyfikacji do już istniejącego, jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać naszym Klientom indywidualne rozwiązania dla każdego projektu

Wnioski

Rusztowania i szalunki DELTA cieszą się zaufaniem największych firm budowlanych już od ponad 20 lat, ponieważ dostarczamy wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach i z wyjątkową obsługą Klienta. Rozumiejąc, że nie ma dwóch takich samych projektów i potrafiąc szybko się do nich dostosować, nasz doświadczony zespół może opracować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Monterzy na całym świecie mogą spać spokojnie, wiedząc, że znaleźli niezawodnego partnera w DELTA, kiedy nadejdzie czas pracy nad ich następnym projektem!

 

Kontakt

Grupa Delta

Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się

Zadzwoń do nas