Schele mobile si mobile

Oferim spre vanzare si inchiriere schele de cea mai inalta calitate, complet adaptate standardelor si reglementarilor aplicabile.

Rusztowania przejezdne Delta

Rusztowania jezdne i przejezdne to świetne rozwiązanie do prac krótkotrwałych i na długich odcinkach, które powielają jedną wysokość na danej odległości. Inwestycja w takie rusztowanie, na pewno się zwróci ze względu na szybkość montażu oraz możliwość wykorzystania go np. w innych częściach hali.

W pierwszej kolejności, prace na wysokości powinny być wykonywane na rusztowaniach, ze względu na bezpieczeństwo, ergonomię i jakość pracy. Drabiny często powodują duże problemy, zwłaszcza w przypadku bezpieczeństwa, więc zdecydowanie lepiej jest skorzystać z oferty rusztowań przejezdnych.

Wynajem rusztowań w Warszawie
Rusztowania i szalunki

Kompletna propozycja

Rusztowania przejezdne to niezwykle mobilne konstrukcje, odznaczające się niebywałą wytrzymałością. Doskonale sprawdzą się podczas wykonywania prac remontowo-modernizacyjnych.

Vanzare schele

Producem și vindem schele mobile, care este o structură mobilă convenabilă

Vezi mai mult

Sprzedaż rusztowań

W Delta oferujemy sprzedaż mobilnych konstrukcji najwyższej jakości, jakimi są rusztowania przejezdne.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

INCHIRIERE ESCHELE

Clienții noștri pot închiria schele mobile care vor facilita lucrările de construcție

Vezi mai mult

Wynajem rusztowań

Mają Państwo możliwość wynająć rusztowania przejezdne, które mogą być w łatwy sposób przemieszczane po placu budowy.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

Kontakt

Poszukujesz idealnego rusztowania dla siebie?

Najważniejszym elementem przy produkcji rusztowań przez naszą firmę jest spełnianie wszystkich wymogów ważnych dla każdego klienta – poczynając od łatwego montażu, poprzez proste składowanie i transport rusztowań.

Montaż konstrukcji z lekkich elementów jest znacznie szybszy i bezpieczniejszy, w łatwy sposób można dostosować wysokość niezbędną do wykonania prac, co przekłada się na czas wykonania robót.

Dodatkowo posiadając rusztowanie przejezdne, wystarczy zwolnić blokady kół jezdnych i przestawić w miejsce docelowe, bez konieczności demontażu i dodatkowego przenoszenia ciężkich elementów rusztowania. Na wielu budowach i remontach, konstrukcje tego typu są codziennością, więc nie ma na co czekać, warto zainwestować i obserwować jak szybciej przebiega proces wykonywanej roboty.

Wykonując często prace na wysokości, warto zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, zakup na pewno będzie trafny już nawet w pierwszych dniach pracy. Modele dostępne w sprzedaży zapewnią dostosowanie do własnych potrzeb oraz posiadają certyfikowane elementy.

Wynajem, wraz z ekipą montażową, jest również doskonałym rozwiązaniem, nie dość, że rusztowanie będzie złożone przez osoby wykwalifikowane to dodatkowo otrzymamy protokół odbioru rusztowania, która upewni nas o wykonaniu, zgodnym z normami konstrukcyjno-budowlanymi.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczne rusztowania i szalunki dla Twoich pracowników. Indywidualne rozwiązania i projekty wg. najwyższych standardów. Realizacje Delta w zakresie Elewacji, konstrukcji nietypowych, przemyśle i reklamie!

Contact

Grup Delta

A lua legatura A lua legatura A lua legatura

Suna-ne