Schele modulare

Oferim spre vanzare si inchiriere schele de cea mai inalta calitate, complet adaptate standardelor si reglementarilor aplicabile.

Rusztowania modułowe Delta

Jednym z oferowanych rodzajów są rusztowania modułowe, montowane z prefabrykowanych elementów. Niewątpliwie, ich największą zaletą jest możliwość rozbudowania siatki w dowolnym kierunku oraz o dowolną długość, bez jakiejkolwiek potrzeby zastosowania złącz.

Dzięki temu istnieje możliwość zbudowania dowolnej konstrukcji, którą można na bieżąco dopasowywać do potrzeb i wymagań projektu. Ponadto, w systemie tego typu rusztowań znajduje się cały wachlarz elementów uzupełniających, przez co możliwe jest wznoszenie modułów dostosowanych do lokalnych warunków posadowienia oraz kształtu elewacji.

Rusztowania modułowe

Kompletna propozycja

Jesteśmy czołowym producentem rusztowań i szalunków w Polsce. W naszym asortymencie znajduje się między innymi wynajem rusztowań, dostępne są również różnego rodzaju szalunki systemowe. Korzystając z produktów Delta-Bud stawiasz na jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

VANZARE SCHELE

Oferim vanzarea de schele modulare care permit lucrari de renovare si modernizare la cladiri de forma anormala.

Vezi mai mult

Sprzedaż rusztowań

Rusztowania modułowe stworzone w Delta są zgodne z wszelkimi obowiązującymi normami, dzięki czemu stanowią solidne i bezpieczne konstrukcje budowlane.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

INCHIRIERE ESCHELE

Permitem închirierea de structuri precum schele modulare, datorită cărora vă puteți ocupa de bugetul de investiții al companiei dumneavoastră.

Vezi mai mult

Wynajem rusztowań

W Delta nie tylko zakupią Państwo rusztowania modułowe najwyższej jakości, ale również, w razie potrzeb, wynajmą je na pewien okres.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

Kontakt

Poszukujesz idealnego rusztowania dla siebie?

Najważniejszym elementem przy produkcji rusztowań przez naszą firmę jest spełnianie wszystkich wymogów ważnych dla każdego klienta – poczynając od łatwego montażu, poprzez proste składowanie i transport rusztowań.

Nasza firma posiada w swojej ofercie wszelkiego rodzaju produkowane przez nas rusztowania. Naszym klientom proponujemy nie tylko sprzedaż tego rodzaju sprzętu, ale również montaż i wynajem.

 

Podstawowym elementem rusztowań modułowych są stojaki pionowe. Posiadają one rozety, dzięki którym możliwe jest zamontowanie pozostałych elementów. Inne części to między innymi wszelkiego rodzaju podesty, uchwyty i złącza. Oczywiście, każdy z tych elementów nasza firma udostępnia zarówno na wynajem, jak i na sprzedaż.

 

Dodatkową usługą, jaką świadczymy w zakresie rusztowań, jest ich montaż w wybranym przez klienta miejscu. Nasi pracownicy, po wcześniejszym zapoznaniu się z remontowanym obiektem, doradzą odpowiednie elementy rusztowania oraz zamontują je w taki sposób, aby ich użytkowanie było w 100% bezpieczne i wygodne.

Rusztowania produkowane przez naszą firmę są przystosowane do norm i przepisów obowiązujących nie tylko w naszym kraju, ale również na terenie całej Unii Europejskiej.

Kontrola jakości obejmuje każdy z etapów ich produkcji, dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że są one jak najbardziej bezpieczne i wytrzymałe. Produkcja rusztowań jest ukierunkowana na klienta, co oznacza, że robimy wszystko, aby umożliwić mu łatwy montaż, bezpieczne użytkowanie oraz proste przechowywanie naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcji, sprzedaży, wynajmu oraz montowania rusztowań modułowych a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczne rusztowania i szalunki dla Twoich pracowników. Indywidualne rozwiązania i projekty wg. najwyższych standardów. Realizacje Delta w zakresie Elewacji, konstrukcji nietypowych, przemyśle i reklamie!

Contact

Grup Delta

A lua legatura A lua legatura A lua legatura

Suna-ne