Produse și servicii

Vă încurajăm să ne contactați și să citiți detaliile ofertei!

Dostępne produkty i usługi

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo między innymi system UNIMAX , konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe oraz zadaszenia tymczasowe. Na bazie indywidualnych pomysłów jesteśmy w stanie wyprodukować nowoczesne i skomplikowane konstrukcje stalowe.

 

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty!

Wynajem rusztowań w Warszawie
RUSZTOWANIA_MOBILE
Kompletna propozycja

Dodatkowe usługi

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo, między innymi, wynajem rusztowań. Oferowane przez nas rusztowania mogą być wykorzystywane zarówno przy budowie obiektów przemysłowych, jak i podczas prac przy budynkach mieszkalnych czy użytkowych. Dlatego też swoją ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale także do klientów indywidualnych. Zapewniamy transport poszczególnych elementów rusztowań elewacyjnych do klienta oraz zajmujemy się ich wyładowaniem.

Listę pozycji firmy Delta uzupełniają usługi montażowe. Kontrahenci, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie, mogą liczyć na terminowy i sprawny montaż każdej dostarczonej konstrukcji: rusztowań, powierzchni reklamowej czy zamówionego projektu.

 

Dogłębna znajomość systemów stworzonych przez projektantów Delta pozwala na wyjątkowo satysfakcjonującą jakość usługi montażu i demontażu. Dysponujemy także niezbędnymi narzędziami i osprzętem, by zarówno montować, jak i składać rusztowania z zachowaniem pełni bezpieczeństwa zarówno użytkowników systemów, jak i samego otoczenia.

Współpraca

Twoje korzyści

Mereu la timp

Știm că punctualitatea este importantă, motiv pentru care datele de livrare, montare și demontare a schelelor sunt sfinte pentru noi.

Soliditate

Abordăm fiecare comandă cu atenția cuvenită. Toata munca pe care o desfasuram este caracterizata de profesionalism.

Respectarea regulilor de sănătate și siguranță

În industria noastră, cel mai important lucru este siguranța, pe care o asigurăm pentru a proteja angajații și investitorii.

Preturi accesibile

Stabilim individual prețul pentru fiecare comandă, ținând cont de complexitatea lucrării.

Nowoczesne i nietypowe konstrukcje reklamowe

Na bazie indywidualnych pomysłów lub projektów od klientów jesteśmy w stanie wyprodukować nowoczesne i skomplikowane konstrukcje stalowe.

Prace rozpoczynamy od stworzenia projektu oraz dokumentacji technicznej w programie AutoCad lub Solid Works 3D. Oczywiście na każdym etapie produkcji ustalamy wszystko z klientem. Gotowy projekt wraz z wyceną przedstawiamy klientowi.

 

Po zatwierdzeniu pełnej dokumentacji oraz kosztorysu rozpoczyna się proces produkcji. Końcowy etap to weryfikacja oraz kontrola jakości uzyskanej konstrukcji. Gotowy produkt możemy zmontować na życzenie klienta. Finalizując transakcję klient otrzymuje od nas gotowy i sprawdzony w 100% produkt wraz z dokumentacją techniczną oraz gwarancją.

Kontakt

Chcesz nabyć nietypowe konstrukcje stalowe?

Nasze nietypowe konstrukcje stalowe od wielu lat są doceniane na rynku budowlanym. Warto spróbować – nie będziecie Państwo zawiedzeni!

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Nasze nietypowe konstrukcje stalowe są wykorzystywane przez firmy zarówno polskie, jak i zagraniczne. Przedstawiamy niektóre z realizacji Delta.

Partnerzy

Posiadamy w ciągłej sprzedaży osprzęt do rusztowań i szalunków

Pentru schele
 • Prelate (formate: 2,60 sau 3,10 x 10,0 sau 20,0 m)
 • Plase (formate: 2,50 sau 3,00 x 10,0 sau 20,0 m)
 • Troliuri profesionale pentru schele: GEDA, IMER
 • Articulatii pivotante 48/48
 • Imbinari fixe 48/48
 • Conectoare longitudinale 48/48
 • Îmbinări balustrade 48
Pentru cofraj
 • Tiranti de cofraj de la L= 0,50 m la 2,00 m
 • Nuci de îmbinare
 • Nuci fixe
 • Încuietori de cofraj
Contact

Grup Delta

A lua legatura A lua legatura A lua legatura

Suna-ne