Скеле

Нудимо најквалитетније скеле за продају и изнајмљивање, потпуно прилагођене стандардима и важећим прописима.

Dodatkowa oferta

Rusztowania Delta

Produkowane przez naszą firmę rusztowania zostały przystosowane do norm i przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej.

 

Wykonane w polskich zakładach z polskiej stali stanowią o ich sile i niezawodności. Kontrola jakości na każdym etapie produkcji eliminuje wystąpienie błędu i podwyższa jakość ostatecznego produktu.

Montaż rusztowań

W swojej ofercie posiadamy montaż rusztowań. Zamawiając rusztowania w naszej firmie nie trzeba się obawiać, iż samemu będzie trzeba je montować, że elementy nie będą się zgadzały, a składanie rusztowania ramowego zajmie bardzo dużo czasu.

Jedyną rzeczą, jaką trzeba zrobić, żeby wynająć rusztowanie ramowe to zadzwonić bądź też osobiście przyjechać i zamówić to rusztowanie. Resztą rzeczy nie trzeba się już przejmować, ponieważ odpowiednio przeszkoleni pracownicy naszej firmy zrobią wszystko sami bardzo szybko i sprawnie.

 

Dzięki temu prace budowlane, które trzeba wykonać przy użyciu rusztowań nie będą spędzały snu z powiek, gdyż będzie wiadomo, iż wszystko zostanie wykonane w bezpieczny sposób i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Rusztowania i szalunki

Kompletna propozycja

Jesteśmy czołowym producentem rusztowań i szalunków w Polsce. W naszym asortymencie znajduje się między innymi wynajem rusztowań, dostępne są również różnego rodzaju szalunki systemowe. Korzystając z produktów Delta stawiasz na jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

ПРОДАЈА СКЕЛЕ

Нудимо продају скела која подиже грађевинска улагања наших клијената на виши ниво

Види више

Sprzedaż rusztowań

Na potrzeby klienta przeprowadzamy obmiar danego obiektu na miejscu budowy, przygotowujemy projekt konstrukcji oraz zapewniamy transport i montaż rusztowań. Posiadamy profesjonalny dział techniczny oraz dział montażu, który gwarantuje jakość i bezpieczeństwo usług naszej firmy.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

ИЗНАЈМЉИВАЊЕ СКЕЛЕ

Наши клијенти имају могућност закупа скела, чиме се смањују трошкови изградње

Види више

Wynajem rusztowań

Chcąc zapewnić jak najlepszy komfort użytkowania naszych konstrukcji, przez wynajem rusztowań przeprowadzamy obmiar danego obiektu poddawanego pracom remontowym, przygotowujemy projekt konstrukcji oraz zapewniamy transport i montaż rusztowań. Nasz wyspecjalizowany dział techniczny oraz monterzy, zapewniają jakość i bezpieczeństwo usług.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

Kontakt

Poszukujesz idealnego rusztowania dla siebie?

Najważniejszym elementem przy produkcji rusztowań przez naszą firmę jest spełnianie wszystkich wymogów ważnych dla każdego klienta – poczynając od łatwego montażu, poprzez proste składowanie i transport rusztowań.

Rusztowania Delta zmieniają świat

Przeglądaj nasze niesamowicie trwałe i bezpieczne realizacje rusztowań i szalunków.

Oferowane przez nas rusztowania są konstrukcjami wykonanymi z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość materiałów oraz zgodność z obowiązującymi normami. Wybierając jeden z modeli naszych rusztowań mają Państwo pewność, że osoby wykonujące prace remontowo-modernizacyjne na wysokości będą mogły spokojnie stąpać po każdym z poziomów stworzonej przez nas konstrukcji. Co wyróżnia nasze rusztowania na tle innych dostępnych na rynku?

Jako Delta, tworząc każdy z elementów wchodzący w skład rusztowań, stawiamy na wykorzystanie wysokiej klasy materiałów, które bezpośrednio wpływają na efekt końcowy całej konstrukcji. Nie boimy się innowacyjności – wykorzystanie nowatorskich technologii jest dla nas codziennością. Wierzymy w to, że ciągłe unowocześnianie procesu tworzenia rusztowań wpływa nie tylko na ich ergonomię, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo wykorzystania ich podczas prac remontowych.

 

W załączonych na stronie dokumentach mogą zapoznać się Państwo z dokumentami potwierdzającymi wysoką jakość naszych rusztowań. Świadectwa oraz certyfikaty bezpieczeństwa, które posiadają nasze produkty poświadczają, że nasze rusztowania są bezpieczne i mogą być wykorzystywane podczas prac na wysokościach. Ponadto, wszystkie wyprodukowane przez Delta elementy przechodzą przez staranny proces kontroli, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Najwyższa klasa rusztowania jest niezwykle ważnym aspektem, który ma wpływ na zachowanie najlepszych standardów podczas wykonywania prac budowlanych. Istotne jest, aby stosowane konstrukcje spełniały wszelkie normy, oraz były przetestowane pod kątem różnych warunków. Prace budowlane są przeprowadzane w różnych okolicznościach, dlatego też rusztowania powinny być dostosowane do wielu z nich.

Prace na wysokości nie tylko wymagają odpowiednich umiejętności ze strony osób podejmujących się ich, ale również podczas ich wykonywania konieczne jest zastosowanie specjalistycznego sprzętu oraz konstrukcji, które sprawiają, że mogą być one przeprowadzane nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Oferowane przez nas rusztowania zapewnią bezpieczeństwo i komfort podczas pracy, w szczególności tej wykonywanej w trudnych warunkach.

 

Żadne prace remontowo-modernizacyjne nie mogą obejść się bez wysokiej klasy rusztowań, które nie tylko zapewniają nieocenione wsparcie, ale również gwarantują bezpieczeństwo pracowników. Życie ludzkie jest najważniejszą wartością. Z tego względu warto zadbać o odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas prac wykonywanych na wysokości, które stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia pracowników.

 

Zarówno podczas projektowania, jak i procesu produkcji naszych rusztowań dokładamy wszelkich starań, aby produkty te spełniały wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości, jaką posiadają nasze rusztowania. Polska produkcja wspiera naszą krajową gospodarkę oraz zapewnia produkty wysokiej jakości stworzone przez specjalistów w tej dziedzinie.

Według nas oznacza to sposoby niezawodne i ekonomiczne. Rusztowania Delta, to dobrze przemyślane i skrojone na miarę kupującego konstrukcje. Złożone są z kilkunastu elementów, z których każdy cechuje uważne i precyzyjne wykonanie. Z łatwością dopasowują się do kształtu remontowanej budowli.

Szanujemy portfele naszych klientów. Odporność rusztowań sprawia, że ich zakup to bardzo opłacalna inwestycja – jeden produkt może służyć przez wiele lat, nie tracąc na jakości (również po wielokrotnym demontażu). Warto podkreślić, że złożenie i rozłożenie konstrukcji fasadowej jest możliwe przy zaangażowaniu tylko dwóch pracowników – tak samo przebudowa w czasie trwania remontu.

 

Czego jeszcze od naszych produktów oczekują klienci? Mają być niezawodne, bezpieczne i ergonomiczne. Specjalny sposób montowania (na przykład stężeń pionowych) zapewnia pionowanie konstrukcji – dzięki temu nie jest już konieczna regulacja na piętrach. Poręcze są zawieszane na samozabezpieczających kołkach i nie wymagają dodatkowych narzędzi do montażu.

 

Wszelkie przygotowywane przez nas materiały są dobierane z najwyższą starannością. Może o tym świadczyć pozytywna opinia wystawiona przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego – jedynej instytucji certyfikującej rusztowania w Polsce. Poszczególne elementy są ocynkowane ogniowo, impregnowane i okute. Krawężniki, ramy i wsporniki są także wodoodporne – to sprawia, że z powodzeniem można przechowywać je na zewnątrz.

Rusztowania są obowiązkowym elementem wszelkich prac remontowo-modernizacyjnych przeprowadzanych na wysokości. Umożliwiają zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa wykwalifikowanych pracowników budowlanych. To, jakie wymiary będzie miało rusztowanie wykorzystywane na placu budowy, zależy od wielu czynników. Przed doborem odpowiedniego rodzaju konstrukcji należy przeprowadzić szczegółową analizę potrzeb, dzięki której możliwe jest dokładne dostosowanie właściwego rusztowania.

Jednym z czynników wpływających na wymiary całego rusztowania jest przede wszystkim wielkość obiektu poddawanego renowacji. Im większy jest remontowany obszar, tym większa konstrukcja będzie potrzebna do zapewnienia odpowiednich warunków na placu budowy. Poszczególne rodzaje rusztowań różnią się również od siebie pod względem wymiarów. Rozmiar niezwykle popularnych i często wykorzystywanych rusztowań elewacyjnych będzie odmienny od tego, jaki mają rusztowania warszawskie, który z reguły nie osiągają zbyt dużej wysokości.

 

Wymiary poszczególnych elementów wchodzących w skład konstrukcji, jaką jest rusztowanie, są ustandaryzowane. Powinny one posiadać odpowiednie rozmiary, które umożliwiają ich wygodne i bezpieczne użytkowanie. Wysokość poszczególnych kondygnacji rusztowań Delta wynosi 2 m i istnieje możliwość uzupełnienia ich o dodatkowe wartości. Oprócz standardowych wymiarów naszych podestów, ich długość również może zostać powiększona o wybrane wartości. Umożliwiamy stworzenie konstrukcji, której całkowity rozmiar sięga 66 m wysokości.

Współpraca

Krok po kroku

 • 01 контакт

  Контакт са нашим продајним представником и почетно представљање понуде.

 • 02 Дискусија о потребама

  Разговарање о потребама и очекивањима клијента како би се изабрала најбоља опција.

 • 03 Комерцијалне понуде

  Припрема комерцијалне понуде прилагођене потребама наших клијената.

 • 04 Модификација и преговарање

  Могуће модификације и преговори за креирање савршене понуде.

 • 05 Завршите куповину

  Завршите куповину и пређите на испуњење поруџбине.

 • 06 Транспорт или сопствено преузимање

  Транспорт система до места које одабере купац или самопреузимање купљене робе.

Czołowy producent rusztowań i szalunków w Polsce

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczne rusztowania i szalunki dla Twoich pracowników. Indywidualne rozwiązania i projekty wg. najwyższych standardów. Realizacje Delta w zakresie elewacji, konstrukcji nietypowych, przemyśle i reklamie!

Posiadamy w ciągłej sprzedaży osprzęt do rusztowań i szalunków

За скеле
 • Цераде (формати: 2,60 или 3,10 к 10,0 или 20,0 м)
 • Мреже (формати: 2,50 или 3,00 к 10,0 или 20,0 м)
 • Професионална витла за скеле: ГЕДА, ИМЕР
 • Окретни зглобови 48/48
 • Фиксни спојеви 48/48
 • Уздужне спојнице 48/48
 • Спојеви шина 48
За оплату
 • Спојнице за оплату од Л= 0,50 м до 2,00 м
 • Јоинт нутс
 • Фиксне матице
 • Браве за оплате

Partnerzy

Nowoczesne i nietypowe konstrukcje stalowe

Realizujemy również projekty indywidualne. Na bazie indywidualnych pomysłów lub projektów od klientów jesteśmy w stanie wyprodukować nowoczesne i skomplikowane konstrukcje stalowe.

Prace rozpoczynamy od stworzenia projektu oraz dokumentacji technicznej w programie AutoCad lub Solid Works 3D. Oczywiście na każdym etapie produkcji ustalamy wszystko z klientem. Gotowy projekt wraz z wyceną przedstawiamy klientowi. Po zatwierdzeniu pełnej dokumentacji oraz kosztorysu rozpoczyna się proces produkcji. Końcowy etap to weryfikacja oraz kontrola jakości uzyskanej konstrukcji. Gotowy produkt możemy repliki zegarkow zmontować na życzenie klienta. Finalizując transakcję klient otrzymuje od nas gotowy i sprawdzony w 100% produkt wraz z dokumentacją techniczną oraz gwarancją.

Współpraca

Twoje korzyści

Увек на време

Знамо да је тачност злата вредна, зато су нам датуми испоруке, монтаже и демонтаже скеле светиња.

Солидити

Свакој поруџбини приступамо са дужном пажњом. Сав посао који обављамо карактерише професионалност.

Усклађеност са правилима здравља и безбедности

У нашој индустрији најважнија је безбедност коју обезбеђујемо да бисмо заштитили запослене и инвеститоре.

Приступачне цене

Цену за сваку наруџбу постављамо појединачно, узимајући у обзир сложеност посла.

контакт

Група Delta

контакт контакт контакт

Позовите нас