Sustavna oplata

Nudimo sigurnu logistiku, stabilan transport elemenata, montažu i stručnu pomoć.

Szalunki systemowe Delta

Oferujemy najwyższej jakości i najbardziej ekonomiczne szalunki systemowe. Szalunki systemowe możliwe są do wykorzystania zarówno jako szalunki ścienne jak i stropowe. Zasada wykonywania tego typu konstrukcji polega na wykorzystaniu szalunku systemowego do budowy elementów o znacznie większych rozmiarach od niego w toku realizacji etapami.

Inaczej mówiąc, po wypełnieniu szalunku betonem i jego zastygnięciu szalunek systemowy przesuwa się i realizuje kolejny etap budowy. Taki sposób wykonania pozwala na łatwość i szybkość realizacji inwestycji oraz jest najbardziej ekonomiczny.

 

Wszystkie elementy oferowanego systemu objęte są certyfikatami i gwarancją bezpieczeństwa. W naszej ofercie istnieje możliwość zakupu lub wynajmu najwyższej jakości systemów szalunkowych wraz z dowozem i montażem u klienta.

Nasze szalunki systemowe

System RASTO

Oferowany przez nas system szalunkowy RASTO przeznaczony jest do realizacji małych i średnich inwestycji mieszkaniowych. Do szalowania systemowego wystarczą dwie osoby. Stosowane ramy o grubości 12 cm pozwalają na uzyskanie dużej wytrzymałości na naciski i trwałość eksploatacji.

 

Stosowanie uniwersalnych zamków pozwala na łatwą i szybką konfigurację i łączenie elementów. Możliwe jest także zastosowanie dla większych powierzchni niestandardowych elementów XXL o wymiarach 270×240 cm.

W zależności od sposobu wykorzystania szalunku systemowego możliwe jest:

  • szalowanie przestawne, które po realizacji jednego fragmentu lub konstrukcji demontuje się i przestawia w inne miejsce;
  • szalowanie przesuwne, w którym bez demontażu szalunku przesuwa się do następującego etapu;
  • szalowanie ślizgowe, czyli przestawienie bez demontażu wzdłuż lica wykonywanej konstrukcji.
Kontakt

Poszukujesz systemów szalunkowych RASTO?

RASTO to najwyższej jakości system szalunkowy, na którym dajemy możliwość umieszczenia logotypu firmy w widocznym miejscu na szalunku.

Elementy składające się na system RASTO są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a są nimi:

  • płyty ramowe wykonane z ocynkowanej stali o wymiarach: wysokość – 270 cm,300 cm, szerokość – 30 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm, 75 cm, 90 cm;
  • zamki łączące, ściągi z nakrętkami, podpory pionujące, narożniki przegubowe;
  • wsporniki pomostów roboczych.

O standardzie każdego zespołu świadczy jakość każdego z jego elementów – z tego założenia wychodzi również firm Delta. Precyzja części naszego systemu szalunkowego stanowi o najwyższej jakości całego mechanizmu.

Dźwigary posiadają niski ciężar, wykonane są w całości z impregnowanego, certyfikowanego drewna; nie ulegają uszkodzeniom i pęknięciom, a ich forma jest bardzo stabilna. Wszystkie podpory są stworzone ze stali i cynkowane ogniowo. Ich wysokość można regulować, a specjalne zabezpieczenie nie pozwala na przypadkowe wysunięcie rury wewnętrznej.

Na uwagę zasługuje nasza sklejka szalunkowa – to wodoodporny materiał, który impregnujemy z najwyższą starannością. Jest on pokryty specjalną substancją, która podczas obróbki termicznej i ciśnieniowej wnika w strukturę drewna i zabezpiecza je przed działaniem czynników zewnętrznych.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Szalunki systemowe są powszechnie wykorzystywane podczas wykonywania niewielkich i średnich inwestycji budowlanych. Przedstawiamy realizacje z wykorzystaniem naszych szalunków.

Kontakt

Skupina Delta

Kontakt Kontakt Kontakt

Nazovite nas