Покретне и покретне скеле

Нудимо најквалитетније скеле за продају и изнајмљивање, потпуно прилагођене стандардима и важећим прописима.

Rusztowania przejezdne Delta

Rusztowania jezdne i przejezdne to świetne rozwiązanie do prac krótkotrwałych i na długich odcinkach, które powielają jedną wysokość na danej odległości. Inwestycja w takie rusztowanie, na pewno się zwróci ze względu na szybkość montażu oraz możliwość wykorzystania go np. w innych częściach hali.

W pierwszej kolejności, prace na wysokości powinny być wykonywane na rusztowaniach, ze względu na bezpieczeństwo, ergonomię i jakość pracy. Drabiny często powodują duże problemy, zwłaszcza w przypadku bezpieczeństwa, więc zdecydowanie lepiej jest skorzystać z oferty rusztowań przejezdnych.

Wynajem rusztowań w Warszawie
Rusztowania i szalunki

Kompletna propozycja

Rusztowania przejezdne to niezwykle mobilne konstrukcje, odznaczające się niebywałą wytrzymałością. Doskonale sprawdzą się podczas wykonywania prac remontowo-modernizacyjnych.

Продаја скела

Производимо и продајемо мобилне скеле, што је погодна мобилна структура

Види више

Sprzedaż rusztowań

W Delta oferujemy sprzedaż mobilnych konstrukcji najwyższej jakości, jakimi są rusztowania przejezdne.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

ИЗНАЈМЉИВАЊЕ СКЕЛЕ

Наши клијенти могу изнајмити мобилне скеле које ће олакшати грађевинске радове

Види више

Wynajem rusztowań

Mają Państwo możliwość wynająć rusztowania przejezdne, które mogą być w łatwy sposób przemieszczane po placu budowy.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas centrum@delta-bud.pl lub zadzwoń: +48 515 26 27 28

Kontakt

Poszukujesz idealnego rusztowania dla siebie?

Najważniejszym elementem przy produkcji rusztowań przez naszą firmę jest spełnianie wszystkich wymogów ważnych dla każdego klienta – poczynając od łatwego montażu, poprzez proste składowanie i transport rusztowań.

Montaż konstrukcji z lekkich elementów jest znacznie szybszy i bezpieczniejszy, w łatwy sposób można dostosować wysokość niezbędną do wykonania prac, co przekłada się na czas wykonania robót.

Dodatkowo posiadając rusztowanie przejezdne, wystarczy zwolnić blokady kół jezdnych i przestawić w miejsce docelowe, bez konieczności demontażu i dodatkowego przenoszenia ciężkich elementów rusztowania. Na wielu budowach i remontach, konstrukcje tego typu są codziennością, więc nie ma na co czekać, warto zainwestować i obserwować jak szybciej przebiega proces wykonywanej roboty.

Wykonując często prace na wysokości, warto zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, zakup na pewno będzie trafny już nawet w pierwszych dniach pracy. Modele dostępne w sprzedaży zapewnią dostosowanie do własnych potrzeb oraz posiadają certyfikowane elementy.

Wynajem, wraz z ekipą montażową, jest również doskonałym rozwiązaniem, nie dość, że rusztowanie będzie złożone przez osoby wykwalifikowane to dodatkowo otrzymamy protokół odbioru rusztowania, która upewni nas o wykonaniu, zgodnym z normami konstrukcyjno-budowlanymi.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczne rusztowania i szalunki dla Twoich pracowników. Indywidualne rozwiązania i projekty wg. najwyższych standardów. Realizacje Delta w zakresie Elewacji, konstrukcji nietypowych, przemyśle i reklamie!

контакт

Група Delta

контакт контакт контакт

Позовите нас