Оплата за ископе

Систем оплате за ископ је дизајниран да пружи најбољу могућу заштиту за грађевинске радове различитих дубина.

Szalunki do wykopów

Zabezpieczenie wykopów jest najważniejszym elementem podczas wykonywania otworów w ziemi, zwłaszcza w miejscach, gdzie podłoże grozi oberwaniem lub osunięciem. System szalunków wykopowych ma za zadanie maksymalną ochronę prac wykopowych o zróżnicowanej głębokości. Jednocześnie powinien też zapewniać bezpieczeństwo osób, które zajmują się działaniami pod powierzchnią gruntu.

Czym wyróżnia się produkowany przez nas system? Z powodzeniem można stosować go w różnych miejscach – również w warunkach zabudowy miejskiej. Najważniejszą cechą jest bowiem modułowość – wszystkie elementy można dowolnie i swobodnie łączyć, uzupełniać i co najważniejsze – transportować. To duże udogodnienie dla naszych klientów. Poszczególne segmenty szalunków znajdą zastosowanie na każdym rodzaju gruntu. Montaż można przeprowadzić z wykorzystaniem koparki lub innej maszyny.

W naszej ofercie

Wynajem szalunków do wykopów

W Delta rozwiązania dopasowujemy do oczekiwań, wymogów i portfela klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe produkty, które spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa; a jednocześnie są przystępne cenowo.

 

Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowana kadra, która zapewnia wynajem oraz sprzedaż szalunków do wykopów; a także profesjonalną poradę. Dlaczego warto postawić na szalunki do wykopów?

Wynajem lub sprzedaż szalunków to w tym wypadku rozwiązanie skuteczne i ekonomiczne. To idealny wybór dla robót wodno-kanalizacyjnych, gdzie zachodzi potrzeba użycia poręcznego i niezawodnego sprzętu do zabezpieczenia ścian wykopu.

Kontakt

Poszukujesz szalunków do wykopów dla siebie?

Szalunki do wykopów do doskonałe rozwiązanie, umożliwiające zabezpieczenie placu budowlanego przed osuwaniem się ziemi.

контакт

Група Delta

контакт контакт контакт

Позовите нас