Рекламне структуре великог формата

Стабилне и издржљиве рекламне структуре које добро раде у најтежим условима.

Profesjonalne konstrukcje reklamowe

Firma DELTA wykonuje profesjonalne konstrukcje z rusztowań pod reklamy wielkoformatowe. Konstrukcje reklamowe montujemy z najwyższej jakości stali jako rusztowania wieżowe lub konstrukcje przestrzenne pod reklamy wielkopowierzchniowe. Stalowe elementy, są gwarancją wytrzymałości oraz odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, na które narażone są reklamy montowane w terenie.   

Nasze konstrukcje reklamowe balastujemy stosownie do wielkości reklamy, jej lokalizacji, strefy wiatrowej oraz stopnia pokrycia powierzchni terenu. Posiadamy bogate zaplecze konstrukcyjne, dzięki czemu możemy zaprojektować rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfikacji terenu. Niezawodność i wytrzymałość – te cechy sprawiają, że konstrukcje pod reklamę z szyldem DELTY będą służyły długie lata a ergonomia i możliwości zastosowania oraz łatwość montażu i demontażu ułatwią Państwu eksploatację.

Kontakt

Poszukujesz konstrukcje reklamowe dla siebie?

Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe to jedna ze specjalności naszej firmy. Skorzystaj z systemów Delta do promowania swojego biznesu.

Niezawodność i wytrzymałość – te cechy sprawiają, że konstrukcje pod reklamę z szyldem Delta będą służyły długie lata a ergonomia i możliwości zastosowania oraz łatwość montażu i demontażu ułatwią Państwu eksploatację. Prowadzimy sprzedaż jak również dzierżawę konstrukcji pod reklamę. Szczegóły w pliku poniżej.

Dzięki prostej konstrukcji i szerokiemu asortymentowi elementów konstrukcje firmy Delta mogą być ustawione niemal w każdym miejscu. Nasze konstrukcje reklamowe powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz materiałów najwyższej jakości.

Decydując się na konstrukcje reklamowe, w szczególności te o dużej powierzchni, warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy, która za cel obiera sobie tworzenie najwyższej jakości produktów o wysokich walorach użytkowych. W Delta dbamy o każdy szczegół. Wiemy, że nasze konstrukcje reklamowe są wizytówką naszej firmy, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wytwarzane przez nas produkty były na światowym poziomie.

Fakt, że jako firma nie skupiamy się tylko na Polsce, ale również rozwijamy się na rynek zagraniczny, świadczy o tym, że nasze konstrukcje są ponadprzeciętne. Stosunek ceny do wysokiej jakości naszych produktów jest niezwykle korzystny, co również sprawia, że wiele firm podejmuje współpracę z Delta. Nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby spełnić nawet najtrudniejsze oczekiwania naszych klientów.

W dzisiejszych czasach, w dobie powszechnego wykorzystania Internetu, wiele firm decyduje się na przeniesienie wszystkich działań marketingowych do sieci. Tradycyjnie wykorzystywane narzędzia reklamowe mają jednak ogromny potencjał, dlatego też warto stosować je podczas promowania swojej firmy. Konstrukcje reklamowe są produktem, który w estetyczny sposób pozwoli Państwu zaprezentować swoją markę zarówno w przestrzeniach miejskich, jak i przy drogach szybkiego ruchu.

Konstrukcje reklamowe to doskonały sposób na zwiększenie świadomości o Państwa firmie poprzez strategiczne rozlokowanie ich w przestrzeni miejskiej. Ten sposób reklamowania marki to skuteczne działanie marketingowe pozwalające na zapisanie się Państwa firmy w podświadomości potencjalnych klientów. Konstrukcje reklamowe to doskonały sposób na pokazanie szerszej publiczności Państwa biznesu w interesującej i kreatywnej formie. Konstrukcje reklamowe nie muszą ograniczać się jednak tylko i wyłącznie do miast – przestrzeń wokół często uczęszczanych dróg ekspresowych również będzie dobrym miejscem do umieszczenia reklamy Państwa firmy.

Rusztowania pod reklamę

Solidne i bezpieczne konstrukcje, gwarantujące skuteczne prezentowanie Twojej marki!

W naszej ofercie, oprócz systemów wykorzystywanych w budownictwie, znajdują się również nośniki wykorzystywane pod reklamę.

Podczas tworzenia naszych projektów wykorzystujemy materiały najwyższej klasy, dzięki którym konstrukcje reklamowe posłużą Państwu przez długie lata niezależnie od zastosowanego formatu.

контакт

Група Delta

контакт контакт контакт

Позовите нас