Плафонска оплата

Продајемо плафонску оплату по систему носача Х20.

Szalunki stropowe Delta

Szalunki stropowe są bardzo ważnym elementem na budowie, jeśli chodzi o wykonanie stropu budynków. Stropy pełnią bardzo istotną funkcję w konstrukcji całego budynku, dlatego muszą być niezawodne i rzetelnie dobrane.

 

Dzięki szalunkom stropowym można bez problemów oddzielić od siebie poszczególne kondygnacje, czyniąc to w sposób całkowicie bezpieczny. W konsekwencji takich działań optymalnie przenosi się obciążenia ścian działowych, ale też użytkowe.

Taka konstrukcja pozytywnie wpływa na możliwość wykonania profesjonalnych stropów monolitycznych. Wylewane mieszanki na budowach przyjmują idealne kształty, co byłoby niemożliwe, gdyby na miejscu nie można byłoby skorzystać z szalunków stropowych. W związku z tym inwestycja w nie lub też ich wynajęcie okaże się być bardzo korzystnym pomysłem dla wielu osób obracających się w branży budowlanej.

Szalunki na sprzedaż

Szalunki stropowe – sprzedaż

Szalunki stropowe sprzedaż to oferta skierowana do ekip budowlanych, które stawiają na profesjonalizm oraz wysoką jakość elementów, którymi dysponują w codziennej pracy. Ich montaż nie będzie większym wyzwaniem zwłaszcza, jeśli czynić będą to osoby doświadczone, z odpowiednim przeszkoleniem w tej materii. W grę wchodzi też ich wynajem na cały okres budowy.

Cena w takich przypadkach ustalana jest indywidualnie, zgodnie z założeniami wynikającymi z podpisywanej umowy z klientami. Z pomocą szalunków stropowych można bez przeszkód wykonać specjalne żelbetowe stropy, które stosowane są w budownictwie indywidualnym, ale też przemysłowym.

Kontakt

Poszukujesz szalunków stropowych dla siebie?

Szalunki stropowe Delta to certyfikowane systemy najwyższej jakości, doceniane przez wykonawców na całym świecie.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku oferujemy sprzedaż szalunków stropowych najwyższej jakości, które są powszechnie wykorzystywanym materiałem budowlanym. Elementy te stosowane są do podtrzymywania stropu w celu nadawania mu pożądanego kształtu. Szalunki, które w niektórych przypadkach są również wzmacniane dodatkowym zbrojeniem, są wypełniane betonem, tworząc spójną konstrukcję.

Jak dobrać odpowiedni szalunek stropowy? Przed wyselekcjonowaniem odpowiedniego rodzaju należy podjąć się wykonania dokładnej analizy całego projektu. Jako że szalunek stropowy jest niezwykle ważnym elementem pozwalającym uformować solidną konstrukcję, powinien on być odpowiednio dobrany tak, aby spełniała ona wszelkie wymogi budowlane. Różne rodzaje stropów są podpierane w odmienny sposób, dlatego też bardzo ważne jest odpowiednie dobranie szalunku.

Nasze szalunki stropowe są odpowiednio dostosowane pod kątem różnego rodzaju inwestycji, dzięki czemu istnieje możliwość bezproblemowego dostosowania ich elementów do każdego projektu. Niezależnie od kształtu, czy rozmiaru planowanej budowli, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu idealne rozwiązanie, które w najwyższym stopniu spełni Państwa oczekiwania. W Delta przywiązujemy ogromną wagę do jakości materiałów używanych do stworzenia systemów, jakimi są szalunki stropowe. Nasze konstrukcje umożliwiają precyzyjne zbudowanie stabilnych stropów, mogących utrzymać naprawdę duże ciężary. Z nami stworzenie wielopiętrowego budynku jest naprawdę proste. 

W Delta oferujemy sprzedaż szalunków. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą Państwo nabyć na własność szalunki stropowe, które posłużą jako stabilna podpora podczas tworzenia żelbetowego elementu, oddzielającego poszczególne piętra. Nasze konstrukcje budowlane posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty związane z obowiązującymi normami budowlanymi, dzięki czemu mogą Państwo z powodzeniem wykorzystywać je na placach budowy, bez obaw o bezpieczeństwo pracowników. Jest to niezwykle ważne, szczególnie, że na etapie powstawania budowli wykorzystuje się ciężkie materiały budowlane.

Zarówno rodzaj wykorzystywanych elementów, jak i ich ilość, zależy przede wszystkim od rozmiaru placu budowy. Przy wykonywaniu dużych inwestycji konieczne będzie wykorzystanie większej liczby elementów, jakimi są: szalunki stropowe, rusztowania, czy systemy zabezpieczeń. Nasze produkty są komponowane na Państwa zamówienie tak, aby jak najlepiej odpowiadały na indywidualne potrzeby związane procesem powstawania budowli.

 

Klienci zainteresowani zakupem elementów, jakimi są szalunki stropowe, mogą liczyć na specjalną wycenę zależną od czasu, na który użyczane są nasze systemy. Nasze szalunki stropowe przechodzą odpowiednie kontrole wewnętrzne oraz zewnętrzne. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że ich wykorzystanie podczas tworzenia żelbetowego stropu jest bezpieczne, zarówno dla konstrukcji budynku, jak i pracowników znajdujących się na placu budowy.

Nasze szalunki wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają odpowiednią funkcjonalność produkowanych przez nas systemów. W Delta idziemy z duchem czasu, dlatego też szczegółowo śledzimy wszelkie nowinki technologiczne, aby móc zaimplementować je na wielu etapach produkcji naszych szalunków stropowych. Stosunek jakości naszych systemów do ich ceny jest bardzo atrakcyjny. Chcąc zapewnić naszym klientom wysoki poziom satysfakcji, podchodzimy do nich w sposób indywidualny. Przed skompletowaniem systemu szalunkowego przeprowadzamy wnikliwą analizę potrzeb, na której podstawie opieramy całe zamówienie. W zależności od wielkości i rodzaju budowy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu takie rozwiązania, które zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas realizacji inwestycji.

Główne zalety w wykorzystaniu

Główne zalety w wykorzystaniu

Atutem szalunków stropowych, które proponowane są klientom są ich gładkie oraz bardzo równe płyty.

Dzięki temu ich użytkowanie na budowie nie jest skomplikowane, można się nimi sprawnie posługiwać, a więc wszelkie prace wykonywane są dużo wydajniej.

контакт

Група Delta

контакт контакт контакт

Позовите нас