Kontakt

DELTA – Oddział Centrum

ul.Kłobucka 10, 02-699 Warszawa

tel. +48 22 255 35 30

tel. +48 22 847 36 47

tel. +48 22 855 12 69

номер для клиентов из России

+48 502 338 338
centrum@delta-bud.pl

arek

Arkadiusz Kołota – Kierownik Oddziału

Woj. Mazowieckie, Świętokrzyskie

kom. +48 501 544 844
tel. +48 22 255 35 37
arkadiusz.kolota@delta-bud.pl

Michał Kmiołek – Doradca sprzedaży

Woj. Wielkopolskie, Lubuskie, Łódzkie

kom. +48 512 287 287
michal.kmiolek@delta-bud.pl

blank_photo1

Beata Bogusz – Asystentka działu handlowego

 

kom. +48 509 642 600
centrum@delta-bud.pl

blank_photo1

Marcin Żywiec – Doradca sprzedaży

Woj. Mazowieckie, Łódzkie

kom. +48 502 399 112
marcin.zywiec@delta-bud.pl

DELTA – Oddział Wschód

ul.Warszawska 52, 16-070 Choroszcz

tel. +48 85 688 11 72
wschod@delta-bud.pl

marta

Marta Majdańska – Dyrektor handlowy

Woj. Podlaskie, Lubelskie, Podkarpackie

kom. +48 519 132 961
tel. +48 85 688 11 72
marta.majdanska@delta-bud.pl

renata

Renata Filipiuk – Doradca sprzedaży

Woj. Podlaskie, Lubelskie, Podkarpackie

kom. +48 500 263 253
renata.filipiuk@delta-bud.pl

edyta

Edyta Kunicka – Asystentka Działu Handlowego

kom. +48 507 156 224
edyta.kunicka@delta-bud.pl

DELTA – Oddział Północ

ul. Główna 18
83-021 Przejazdowo

agata

Agata Sulińska – Kierownik Oddziału Północ

Woj. Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie i Zachodniopomorskie

kom. 510 213 044
agata.sulinska@delta-bud.pl

Anna Kruszyńska – Asystentka Działu Handlowego

kom. +48 518 666 933
anna.kruszynska@delta-bud.pl

blank_photo1

Krzysztof Fatyga – Doradca sprzedaży

Woj. Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie

kom. +48 572 293 733
krzysztof.fatyga@delta-bud.pl

DELTA – Oddział Południe

ul. ks. Ludwika Tunkla 62, 41-707 Ruda Śląska

poludnie@delta-bud.pl

martaht

Marta Hałat – Kierownik Oddziału

Woj. Śląskie, Małopolskie, Opolskie, Dolnośląskie

kom. +48 501 608 607
marta.halat@delta-bud.pl

worker

Daria Kubicka – Asystent Działu

kom. +48 512 388 442
poludnie@delta-bud.pl

blank_photo1

Przemysław Biliński – Doradca sprzedaży

Woj. Podkarpackie, Małopolskie

kom. +48 534 841 275
bilinski@delta-bud.pl

DELTA – Dział Sprzedaży Zagranicznej

ul.Kłobucka 10, 02-699 Warszawa

tel. +48 22 255 35 35

Marcin Sadlak

kom. +48 502 338 338
tel. +48 22 255 35 35
e-mail: sadlak@delta-bud.pl
export: export@delta-bud.pl

Marcin Pernak – Kierownik Działu Logistyki

tel.kom.: +48 500 223 828
e-mail: pernak@delta-bud.pl

Mariusz Wądołowski – Specjalista ds Logistyki i Transportu

tel. kom.: +48 501 533 733
e-mail: mariusz.wadolowski@delta-bud.pl

Anna Guzowska – Specjalista ds Logistyki i Transportu

tel. kom.: +48 500 223 828 wew. 32

tel. kom.: +48 501 533 733 wew. 32
e-mail: anna.guzowska@delta-bud.pl

Marek Miszyn – Dyrektor Techniczny

tel.kom.: 512 331 184
e-mail: miszyn@delta-bud.pl

Przemysław Tarasiuk – Główny Projektant Konstrukcji Stalowych i Drewnianych

tel.kom.: 506 027 483
e-mail: przemyslaw.tarasiuk@delta-bud.pl

Kamil Wądołowski – Administracja, kadry

tel.kom.: 500 223 949
e-mail: kamil.wadolowski@delta-bud.pll

Kamil Wądołowski – Księgowość

tel.kom.: 500 223 949
e-mail: kamil.wadolowski@delta-bud.pl

[wpforms id=”1972″ title=”false” description=”false”]