Kontakt

DELTA – Oddział Centrum

ul.Kłobucka 10, 02-699 Warszawa

tel. +48 22 255 35 35
fax. +48 22 255 35 39

номер для клиентов из России

+48 731 739 347

+48 502 338 338
centrum@delta-bud.pl

arek

Arkadiusz Kołota – Kierownik Oddziału

Woj. Mazowieckie, Świętokrzyskie

kom. +48 501 544 844
tel.  +48 22 255 35 37
arkadiusz.kolota@delta-bud.pl

emilia

Emilia Wądołowska – Rzeczoznawca Techniczno-Handlowy

Woj. Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie

kom. +48 502 399 112
tel.  +48 22 255 35 35
emilia.wadolowska@delta-bud.pl

martaant

Marta Antoniak – Asystentka Działu Handlowego

kom. +48 500 838 699
delta@delta-bud.pl

blank_photo

Michał Kmiołek  – Rzeczoznawca Techniczno-Handlowy

Woj. Wielkopolskie, Lubuskie

kom. +48 512 287 287

michal.kmiolek@delta-bud.pl

DELTA – Oddział Wschód

ul.Warszawska 52, 16-070 Choroszcz

tel. +48 85 688 11 72
wschod@delta-bud.pl

marta

Marta Majdańska – Kierownik Oddziału

Woj. Podlaskie, Lubelskie, Podkarpackie

kom. +48 519 132 961
tel.  +48 85 688 11 72
marta.majdanska@delta-bud.pl

renata

Renata Kuczyńska – Asystentka Działu Handlowego

kom. +48 500 263 253
renata.kuczynska@delta-bud.pl

edyta

Edyta Bagan – Asystentka Działu Handlowego

kom. +48 507 156 224
edyta.bagan@delta-bud.pl

agata

Agata Sulińska – Rzeczoznawca Techniczno-Handlowy

Woj. Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie i Zachodniopomorskie

kom. 510 213 044
tel.  85 688 11 72
agata.sulinska@delta-bud.pl

DELTA – Oddział Południe

ul. ks. Ludwika Tunkla 62, 41-700 Ruda Śląska

tel. +48 32 441 82 30
fax. +48 32 441 82 35
poludnie@delta-bud.pl

martaht

Marta Hałat – Kierownik Oddziału

Woj. Śląskie, Małopolskie

kom.  +48 501 608 607
tel. +48 32 441 82 33
marta.halat@delta-bud.pl

worker

Daria Paś – Asystent Działu

kom. +48 512 388 442
poludnie@delta-bud.pl

blank_photo

Krzysztof Wieczorkiewicz  – Rzeczoznawca Techniczno-Handlowy

Woj. Małopolskie

kom. +48 501 211 502
krzysztof.wieczorkiewicz@delta-bud.pl

DELTA – Dział Sprzedaży Zagranicznej

ul.Kłobucka 10, 02-699 Warszawa

tel. +48 22 255 35 35
fax. +48 22 255 35 40

Marcin Sadlak

kom. +48 502 338 338
tel. +48 22 255 35 35
e-mail: sadlak@delta-bud.pl

Marcin Pernak – Kierownik Działu Logistyki

tel.kom.: +48 500 223 828
tel/fax: (+48) 22 847 36 47 wew. 22
e-mail: pernak@delta-bud.pl

Mariusz Wądołowski – Specjalista ds Logistyki i Transportu

tel. kom.:  +48 501 533 733
tel/fax: (+48) 22 847 36 47 wew. 15
e-mail: mariusz.wadolowski@delta-bud.pl

Anna Guzowska – Specjalista ds Logistyki i Transportu

tel. kom.:  +48 509 465 047
e-mail: anna.guzowska@delta-bud.pl

Marek Miszyn – Dyrektor Techniczny

tel.kom.: 512 331 184
e-mail: miszyn@delta-bud.pl

Piotr Wykner – Kierownik Działu Technicznego

tel.kom.: 501 545 544
e-mail: wykner@delta-bud.pl

Przemysław Tarasiuk – Główny Projektant Konstrukcji Stalowych i Drewnianych

tel.kom.: 506 027 483
e-mail: przemyslaw.tarasiuk@delta-bud.pl

Kamil Wądołowski – Administracja, kadry

tel.kom.: 500 223 949
tel/fax: (+48) 22 847 36 47 wew. 20
e-mail: kamil.wadolowski@delta-bud.pll

Kamil Wądołowski – Księgowość

tel.kom.: 500 223 949
tel/fax: (+48) 22 847 36 47 wew. 20
e-mail: kamil.wadolowski@delta-bud.pl